Prostorný dům kousek od pláže, Byala, Bulharsko

Byala, Bulharsko – ID 7928
96 600 € ≈ 2 453 157 Kč
Plocha 187 m2
Dispozice 4+kk
Moře 541 m
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vaší pozornosti dvoupatrový dům v přímořském městě Byala, region Varna, v blízkosti pláže a obchodů. Dům, který má společný dvůr s dalšími dvěma domy. Je postaven na dvou podlažích a má následující rozdělení:

• Přízemí: schodiště, obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem, koupelna s

WC, krytá terasa a gril.

• První patro - schodiště, chodba, ložnice se zádveřím a koupelna s WC, dvě ložnice, samostatná koupelna s WC, terasa s východem ze tří ložnic.

Dům o celkové ploše 187 m2. (zastavěná plocha 94 m2), Dům je vhodný k částečné rekonstrukci. Nemovitost je vybavena elektřinou. Možnost napojení na centrální vodovod, který je 5 metrů od domu. Parkování pro dvě auta u domu.

Nemovitost je vhodná jak k celoročnímu bydlení, tak k pronájmu Velice dobrá nabídka za skvělou cenu, doporučujeme!

Naší největší chloubou jsou naši spokojení zákazníci.

Znovu a znovu posilujeme naši prestiž a jistotu a to odborným poradenstvím a sdílením názorů s našimi klienty, kteří dlouhodobě využívají nemovitosti, které úspěšně koupili podle plánu ve slíbeném termínu.

V každém případě, který vedeme, nejenže se o Vás staráme a odborně radíme, ale také přidáváme hodnotu Vašemu životu a přispíváme k zlepšení Vaší ekonomické situace, díky dobrému investování Vašich peněz.

Koupí náš vztah nekončí, ale teprve začíná! Jsme Vaši sousedi a partneři a to nejen po celou dobu vlastnictví Vámi vybraných nemovitostí.

Chraňte své peníze před megainflací tím, že budete moudře investovat do vlastní nemovitosti u moře. Ceny v Bulharsku jsou ZATÍM poloviční ve srovnání s ostatními zeměmi EU.

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Byala je administrativní centrum, které se nachází v centrální části bulharského pobřeží mezi dvěma mezinárodními letišti- 50 km od letiště Varna a 60 km od letiště v Burgasu. Městečko nabízí vše, co potřebujete pro pohodlnou rodinnou dovolenou a celoroční bydlení: obchody, banka, nemocnice, škola, pošta, restaurace a kavárny, kosmetické salony, stadion a další. Pobřeží se vyznačuje kombinací mořských zátok, pláže s délkou přes 6 km, písečných dun a malebných bílých skal. Byala je také proslavený centrem vinařství.

Počet podlaží
2
Dispozice
4+kk
Plocha
187 m2
Pozemek
136.65 m2
Užitná plocha
187 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Zastavěná plocha
187 m2
Parkování
Ano
Obchod
720 m
Lékař
1 km
Kavárna
660 m
Restaurace
200 m
Bar
450 m
Škola/školka
290 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00