Prostorný dům po rekonstrukci v klidné a hezké lokalitě, Dračevo

Dračevo, Bulharsko – ID 9173
159 000 € ≈ 3 966 255 Kč
Plocha 950 m2
Dispozice atypický
Moře 25 000 m
Poplatek za služby 1 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme ke koupi velký, pěkný dům se suterénem, po rozsáhlé rekonstrukci v obci Dračevo, oblast Burgas, Bulharsko. Dům má 3 ložnice, v prvním patře je možnost vybudovat další 2 ložnice. Dům se nachází v centru obce, v blízkosti veškerá občanská vybavenost. Obec se nachází v malebné a ekologicky čisté oblasti, v blízkosti jezer, řek a hory Strandzha, 25 km od Burgasu. V obci je: kavárna, obchody, autobusová zastávka, administrativa, kostel. V blízkosti jen 5 km je město Sredec kde jsou- školy, nemocnice, banky atd.

Dům má celkovou plochou 298 m2. První patro 94 m2, druhé patro 108 m2, suterén 87 m2. Skládá se ze dvou obytné podlaží a suterénu. V přízemí: vstupní chodba, WC, koupelna, obrovský obývací pokoj s krbem a posezením se vstupem do dvora, samostatná kuchyň a jídelna v obývacím pokoji. V přízemí lze předělat další dvě ložnice, z jídelny a relaxační části. Ve druhém patře: tři ložnice, dvě terasy, koupelna se sprchovým koutem a sklad. V suterénu: garáž, kotelna, dílna, sklad.

Dům je velmi stabilní, postaven z cihel a betonu, po zásadní rekonstrukci: nová tašková střecha, nové vchodové a interiérové dveře, nová vodoinstalace, bojler 200 litrů, vhodný pro všechny druhy vytápění. V domě jsou zabudované rozvody topení do všech místností. Dům je zkolaudovány ( akt 16). Je postaven na rovinatém pozemku 950m2, dvůr je oplocený, je zde samostatný druhý suterén se studnou a kůlnou na uskladnění dřeva.

Kousek se nachází přírodní rezervace Božura s hotelovým komplexem vzdáleným 15km. Geograficky se nemovitost nachází v severovýchodní části horského kopce "Kara Tepe", který je součástí pohoří Strandža. Obec je proslulá extrémně čistým horským vzduchem. Téměř 6 km odtud je mimořádně zajímavá rezervace pro mořské vážky. Nachází se jižně od Burgasu, poblíž další vesnice - Debelt. Rezervace je oplocená a má největší návštěvnost na jaře, kdy lze pozorovat většinu mořských vážek. Poblíž Debeltu můžete navštívit další zajímavé místo, ale tentokrát historické - starověké římské město Deultum nebo to, co z něj zbylo. Ruiny byly založeny v 1. století, za vlády římského císaře Tita Flavia. Archeologické vykopávky odhalily několik mincových pokladů a soch, které jsou důkazem toho, že město bylo velmi bohaté a pravděpodobně šlo o kolonii svobodných římských občanů, snad jedinou v dnešních bulharských zemích. Dále múžete vidět přehradu Mandru, která se nachází asi 13 km od Dracheva a okouzlí vás nádhernou oblastí, ve které se nachází. Jeho starý název je Lake Madren a je součástí 4 Burgaských jezer.

Počet podlaží
3
Dispozice
atypický
Plocha
950 m2
Pozemek
950 m2
Užitná plocha
298 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Garáž
Ano
Zastavěná plocha
298 m2
Parkování
Ano
Sklep
Ano
Obchod
6 km
Lékař
18 km
Kavárna
6 km
Restaurace
5 km
Bar
9 km
Škola/školka
5 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00