Prostorný dům s potenciálem, top cena, Surnevo

Karnobat, Bulharsko – ID 11482
Plocha 1280 m2
Dispozice atypický
Moře 30 000 m
Poplatek za služby 1 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vám ke koupi jednopodlažní zděný dům se suterénem v obci Sarnevo, region Burgas. Nemovitost má celkovou plochu 64 m2. Dům je vhodný k celkové rekonstrukci, má tři pokoje, verandu a sklep. Je zde elektřina a obecní vodovod. Pozemek má rozlohu 1280 m2. Výhodná nabídka!

Malá vesnice Sarnevo se nachází v údolí Karnobat - ekologicky čisté oblasti jihovýchodního Bulharska a je obklopena poli, vinicemi a sady. V okolí je několik přehrad pro milovníky rybolovu.

V obci je obchod, kavárna, knihovna, pošta a kostel. Ulice jsou vyasfaltované, je zde veřejné osvětlení a vodovod. Vedení obce funguje.

Okresní centrum Karnobat je vzdálené 25 km a do obce je autobusové spojení. Burgas je asi 37 km.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

V oblasti Karnobat má vinařství staletou tradici. Důkazem toho jsou vykopávky četných thráckých mohyl v oblasti Karnobatu, kde byla nalezena červenofigurová keramika s obrazy boha Dionýsa a také různé nádoby na víno. Informace o vinařství v těchto zemích lze nalézt také v historických kronikách z 5.-4. století př. n. l., které svědčí o čilém obchodu mezi místními vinaři a helénskými černomořskými koloniemi.

Později, v období Prvního bulharského království, plnila majestátní středověká pevnost "Markeli" kromě své ochranné funkce také funkci skladu vína.

Dobře udržované vinice a dobré víno v oblasti Karnobatu jsou zmiňovány v poznámkách desítek zahraničních cestovatelů – Němců, Francouzů, Angličanů, Poláků, Maďarů, kteří tyto země navštívili v období XV. – XIX. století. Podle svědectví místní lidé s velkou péčí a zručností připravovali nové terény pro vinice, obklopovali pozemky a pěstovali odrůdy známé dnes.

Jedinečná kombinace reliéfních, klimatických a půdních vlastností je předpokladem pro vynikající kvalitu hroznů z oblasti Karnobat. V údolí Karnobat se pěstují jak tradiční pro zemi, tak mezinárodní odrůdy vína. Rozmanitost odrůd a terroirové vlastnosti regionu podporují tvorbu vysoce kvalitních vín.

Burgas je největší město jihovýchodního Bulharska a druhým největším na bulharském pobřeží Černého moře a se svou rozlohou 253 644 km² je také jedním z největších v zemi. Podle posledního sčítání lidu NSI k 31. prosinci 2015 má 203 017 obyvatel, což z něj činí čtvrté největší město v zemi. Několik přírodních rezervací a chráněných oblastí, starověké a středověké vesnice, Černé moře a každoroční festivaly přitahují mnoho turistů. Burgas, který se nachází na nejzápadnějším bodě Černého moře, dal své jméno stejnojmenné zátoce, která je největší a nejčlenitější na bulharském černomořském kontinentu. Město je obklopeno Burgaskými jezery- Burgasko, Atanasovsko a Mandrensko a na východě Černým mořem.

Mezi první obyvatele regionu patří Thrákové, kteří kolem 6. století př. n. l. vytvořili na území dnešního Burgasu spolu s blízkými městy Apolonia řadu osad s blízkými městy Apollonia, Mesembria, Anchialo. Klima v Burgasu a regionu je charakterizováno jako vlhké subtropické s mořským a kontinentálním vlivem. Průměrná teplota vzduchu v létě dosahuje v červenci 26.7 °C, s tím, že maximální denní teploty nad 20 °C se vyskytují až do listopadu. Průměrný měsíční počet hodin slunečního svitu dosahuje 328,6. V zimách je patrný kontinentální vliv, ale ve srovnání s vnitrozemím zůstává zima mnohem mírnější a na sníh jsou poměrně řídké. Budoucí rozvoj města souvisí s otevřením Burgasu moři a jezerům. V této souvislosti je diskutován projekt Super Burgas. Připravovaný projekt na veřejnou cyklistickou dopravu, na odstranění husté dopravy z centrální části města, na obnovu ostrova svaté Anastázie a mostu, stejně jako na rehabilitaci historického centra, již byl realizován. implementováno. V roce 2012 byla v Burgasu otevřena dvě obchodní centra. Chystá se otevření multifunkční sportovní haly a pobřežní asfaltové silnice spojující Burgas s novou čtvrtí Kjóšeto a čtvrtí Sarafovo.

Počet podlaží
2
Dispozice
atypický
Plocha
1280 m2
Pozemek
1280 m2
Užitná plocha
64 m2
Zastavěná plocha
64 m2
Parkování
Ano
Sklep
Ano
Obchod
16 km
Lékař
20 km
Kavárna
15 km
Restaurace
10 km
Bar
12 km
Škola/školka
8 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00