Prostorný rodinný dům v luxusní vilové oblasti nedaleko vesnice Kosharitsa

Sunny Beach, Bulharsko – ID 8568
300 000 € ≈ 7 608 000 Kč
Plocha 936 m2
Dispozice atypický
Moře 14 000 m
Poplatek za služby 1 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční
Nabídka pro náročné! Na prodej je jedinečný čtyřpodlažní dům, který má tři pětipokojové apartmány, jeden třípokojový, rozloha domu je 936m2, plocha parcely 1100m2. Dům se nachází nad Slunečným pobřežím na úpatí pohoří Stará planina, u Košaricy, v nejvyšší části lokality, odkud je nádherný výhled na moře. Dům se čtyčmi byty má sedm toalet, dvě garáže, jednu pro dvě auta, sklep, letní kuchyň, hospodářské budovy, tři grily, bazén a další užitečné věci, jako jsou zahrady, sady a květinové zahrady, stejně jako vlastní vodní zdroje.  Na dvoře je oddělený prostor o rozloze sto padesáti metrů čtverečních pro zeleninovou zahradu, kde se pěstuje nádherná zelenina. Na pozemku je více než 10 ovocných stromů, třešně, višně, hrušky, broskve, švestky, jablka a meruňky. Dům je napojen na třífázovou elektřinu. V západní části dvora, který je z většíčásti vydlážděn mramorem, se nachází terasa s grilem, která je umístěna nad garáží a je vybavena funkčním krbem a barovým pultem. V této části nádvoří se nachází také bazén -7x4m. kombinovaný s aktivním dekorativním vodopádem. Bazén má profesionální čisticí systém. Na našich stránkách nalezete podrobnou 3D prohlídku. Vzdálenost k moři je pouhých 14 km. Velice dobrá nabídka, doporučujeme!
My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.
O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.
Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.
Team MNM
Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.
Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.
Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.
Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.
Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Počet podlaží
4
Dispozice
atypický
Výhled na moře
Ano
Plocha
936 m2
Pozemek
1100 m2
Užitná plocha
936 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Garáž
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
936 m2
Parkování
Ano
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
3 km
Lékař
4 km
Kavárna
2 km
Restaurace
950 m
Bar
3 km
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00