Pula, Monte Turko, nový stavební projekt

Pula, Chorvatsko – ID 10825
125 000 € ≈ 3 092 500 Kč
Plocha 38 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 1/3
Moře 4 000 m
Stav Ve výstavbě
Období Celoroční

V nabídce máme jednopokojový byt (S1) v přízemí s vlastní zahradou.

Byt se skládá z obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou, ložnice, koupelny, lodžie a zahrady o rozloze cca 20 m2.

Vybavení a materiály špičkové kvality: hliníkové okna, bezpečnostní dveře, podlahové vytápění v koupelně, invertní klimatizace v obývacím pokoji a ložnicích, prvotřídní keramika...

Očekávaný termín dokončení je 9/2025.

V nabídce jsou také byty o velikostech 55 a 93 m2 za 3 000 eur / m2

Největším istrijským městem je Pula, která má 65 tisíc obyvatel. Je hospodářským a kulturním centrem poloostrova. Dále je významným obchodním a vojenským přístavem ležícím v chránění zátoce Istrijského poloostrova, ve které jsou i menší ostrůvky jako Uljanik, Sveti Andrija a Sveta Katarina. Nachází se zde důležitá průmyslová odvětví jako je textilnictví, sklárenství a loděnice. Pula patří k důležitým chorvatským dopravním uzlům. Je zde letiště, vytížená železniční trať a křižovatka silnic, které spojují pobřeží se středem Istrie a Pulu s Rijekou. Významný je i osobní přístav, ze kterého vyjíždí lodě do Benátek.

Kvůli krásným památkám sem turisté podnikají výlety i ze vzdálenějších letovisek. Ve městě je totiž řada snadno přístupných římských a středověkých památek. Mezi nimi vyniká dobře zachovaný amfiteátr, který zde postavili Římané.

Pokud se rozhodnete v Pule strávit svoji dovolenou, tak bude vyhovovat zejména sportovně založeným jedincům a těm, kteří se rádi baví. Když vás přestane bavit slunění na pláži a místní památky, vydejte se na procházku do zdejšího rušného přístavu, kde uvidíte vysoké jeřáby a obrovské nákladní lodě. Díky tomu poznáte každodenní život místních obyvatel.

Pula patří k významným a velkým turistickým střediskám na Istrii. V samotném městě není žádné nábřeží, kde by se dalo koupat. Proto se budete muset vydat jižním a jihozápadním směrem (Veruda, Verudela, Zlatne stijene) od centra nebo severozápadně (Puntižela). V těchto částech jsou postaveny také velké hotelové komlexy. V dnešní době jsou buď nové, nebo zrekonstruované. Nemusíte se obávat, že budete odříznuti od městské zábavy, protože do města jezdí autobusy.

Podlaží
1
Počet podlaží
3
Dispozice
2+kk
Plocha
38 m2
Užitná plocha
37 m2
Terasa
19 m2
Parkování
Ano
Obchod
2 km
Lékař
2 km
Kavárna
770 m
Restaurace
1000 m
Bar
1 km
Škola/školka
700 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00