Rijeka, Krimeja, prodej bytu ve 13. patře v obytném domě.

Rijeka, Krimeja, Chorvatsko – ID 10822
206 000 € ≈ 5 126 310 Kč
Plocha 74 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 13/14
Moře 400 m
Stav Volné
Období Celoroční

Na Krimeji je k dispozici prodej bytu ve 13. patře v obytném domě. Celková plocha bytu zahrnuje chodbu, dvě ložnice, koupelnu, kuchyň s jídelním koutem a obývací pokoj s východem na lodžii. Z uzavřené lodžie na jižní straně se naskýtá nádherný otevřený výhled na moře a ostrovy.

V bytě jsou nová plastová okna a je plně vybaven a zařízen. Teplo je zajištěno termoakumulační pecí nebo městským plynem; není zde centrální topení, což znamená nízké náklady na provoz a byt je mimořádně teplý.

Na budově byla udělaná nová fasáda v roce 2019. Vojenská budova postavená v roce 1974 může odolat zemětřesení o síle 6,5 stupně Richterovy stupnice.

Výborná poloha, pouhých 10 minut chůze od Korza!

Rijeka, třetí největší chorvatské město a nejvýznamnější přístav země láká turisty na svou bohatou a barvitou historii a slouží jako výchozí bod pro celou oblast Kvarnerského zálivu i na Istrii. V Rijece se v průběhu dějin vystřídalo mnoho vlivů od italských přes maďarské po balkánské, z čehož pramení rozmanitost historického centra. Proplétat se budete úzkými romantickými uličkami, podíváte se na barokní katedrálu sv. Víta a další kostely, v mnohých restauracích budete zkoušet různé evropské kuchyně, při pobřeží můžete obdivovat velké lodě... Na své si přijdou i milovníci muzeí a galerií, jichž je v Rijece velká koncentrace. Město navíc leží ve fotogenické oblasti vestavěné do strmých svahů, což znamená úchvatné výhledy na moře, přístav i okolní kopce.

Samotná Rijeka není přímo pobytové letovisko, kde byste trávili týden své dovolené u moře, ale rozhodně stojí za zastávku při cestě do cíle - ať už na Istrii, ostrov Krk nebo dále na jih po chorvatském pobřeží. Nejbližšími letovisky jsou 13 km vzdálená lázeňská Opatija, případně 30 km vzdálený ostrov Krk.

Podlaží
13
Počet podlaží
14
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
74 m2
Užitná plocha
72 m2
Lodžie
Ano
Parkování
Ano
Obchod
670 m
Lékař
160 m
Kavárna
160 m
Restaurace
130 m
Bar
320 m
Škola/školka
260 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00