Rijeka, Zamet, byt v přízemí

Rijeka, Zamet, Chorvatsko – ID 10820
160 000 € ≈ 3 951 200 Kč
Plocha 75 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 1/3
Moře 3 500 m
Stav Volné
Období Celoroční

Byt v přízemí menšího, staršího, ale udržovaného bytového domu na Zametu. Dva pokoje, kuchyně, obývací pokoj, koupelna, chodba. Klasické vytápění. Vyžaduje renovaci.

Velká společná zahrada s dřevníkem, terasou a zahradou.

Vynikající lokalita, klidná ulice v blízkosti všech občanských vybaveností na Zametu činí byt atraktivním pro rodinný život a jednotlivce s dětmi a domácími mazlíčky.

Třetí největší chorvatské město a nejvýznamnější přístav země láká turisty na svou bohatou a barvitou historii a slouží jako výchozí bod pro celou oblast Kvarnerského zálivu i na Istrii. V Rijece se v průběhu dějin vystřídalo mnoho vlivů od italských přes maďarské po balkánské, z čehož pramení rozmanitost historického centra. Proplétat se budete úzkými romantickými uličkami, podíváte se na barokní katedrálu sv. Víta a další kostely, v mnohých restauracích budete zkoušet různé evropské kuchyně, při pobřeží můžete obdivovat velké lodě... Na své si přijdou i milovníci muzeí a galerií, jichž je v Rijece velká koncentrace. Město navíc leží ve fotogenické oblasti vestavěné do strmých svahů, což znamená úchvatné výhledy na moře, přístav i okolní kopce.

Samotná Rijeka není přímo pobytové letovisko, kde byste trávili týden své dovolené u moře, ale rozhodně stojí za zastávku při cestě do cíle - ať už na Istrii, ostrov Krk nebo dále na jih po chorvatském pobřeží. Nejbližšími letovisky jsou 13 km vzdálená lázeňská Opatija, případně 30 km vzdálený ostrov Krk.

Podlaží
1
Počet podlaží
3
Dispozice
3+kk
Plocha
75 m2
Užitná plocha
73 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Sklep
Ano
Obchod
40 m
Lékař
70 m
Kavárna
90 m
Restaurace
70 m
Bar
70 m
Škola/školka
150 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00