Rodinný dům,8 ložnic, bazén a letní kuchyně, 5km od Byala, Gorica

Gorica, Bulharsko – ID 5653
199 000 € ≈ 4 849 630 Kč
Plocha 3000 m2
Dispozice atypický
Moře 5 000 m
Stav Volné
Samostatně stojící dům s 8 ložnicemi na dvou podlažích ve starém bulharském stylu + penzion, který se nachází pouhých 5 km od přímořského města Byala a jeho pláží, v oblasti, která dává skutečný pocit klidu a relaxaci. Celková plocha domu je 800m2, plocha pozemku je 3000m2. Dispozice: dvůr s velkou zahradou, letní kuchyní a bazénem, penzion "typ dvoupokojového bytu", letní dům, který se skládá ze dvou ložnic. Hlavní dům přízemí: garáž, kuchyňský kout, jídelna, dvě ložnice a tři koupelny se třemi toaletami, pracovna, kotelna,
první patro: velký obývací pokoj s krbem, 3 ložnice, tři koupelny se třemi toaletami, chodba, schodiště, balkon. Oblast je klidná, v blízkosti je obchod s potravinami, lékárna, dobrá infrastruktura. Pokud hledáte pohodlí a klid, toto je to pravé místo. Dům se prodává vybavený dle aktuálních fotografií. Velice výhodná cena a kvalitní nemovitost. Doporučujeme!
My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.
Goritsa je vesnice, která se nachází v ekologicky čisté oblasti, v severovýchodním Bulharsku, část obce Byala, oblast Varna. Nachází se 6 km od městského centra Byala, 47 km od Varny a 4 km od pláže.
Klima v oblasti je mírné kontinentální s vlivem blízkosti Černého moře. Vyznačuje se chladnými léty, teplými podzimy, mírnými, ale větrnými zimami a slunečnými jary.
Infrastruktura
V obci funguje kulturní dům s knihovnou, městský úřad, pravoslavný kostel, prodejny potravin, restaurace v tradičním národním stylu, kavárny a další. Obec je elektrifikována, zaveden vodovod, je zde více než 70 studánek a 2 krásné venkovské prameny. Moderní komunikace: jsou podporováni všichni bulharští mobilní operátoři, je zde internet, satelitní televize. Silnice jsou v relativně dobrém stavu. Pravidelná doprava spojuje vesnici s Varnou, Byalou a okolními vesnicemi.
Dětem je zajištěna každodenní doprava do školy v centru města. Obyvatelé vesnice mohou získat kvalifikovanou lékařskou péči ve zdravotnických zařízeních Byala (6 km od vesnice).

Tuto nabídku si právě prohlíží další 3 lidé
Proces nákupu v Bulharsku Služby Investice Dofinancování Reference Užitečné informace
Hledáte nemovitost jako investici? Zkuste jainvestuji.cz.
Počet podlaží
2
Dispozice
atypický
Plocha
3000 m2
Pozemek
3000 m2
Užitná plocha
800 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Garáž
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
800 m2
Parkování
Ano
Obchod
6 km
Lékař
5 km
Kavárna
7 km
Restaurace
240 m
Bar
5 km
Škola/školka
5 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00