Rodinný dům s panoramatickým výhledem na moře, první linií, top poloha, Sozopol

Sozopol, Bulharsko – ID 5702
2 500 000 € ≈ 60 950 000 Kč
Plocha 300 m2
Dispozice atypický
Moře 20 m
Stav Volné
Nabídka pro náročné! Nabízíme nádherný, samostatně stojící rodinný dům na čtyřech podlažích s panoramatickým výhledem na moře v první linii, Sozopol. Plocha domu je 300 m2, plocha pozemku činí 260m2. Dům v první linií! Jedinečný nález! Doporučujeme! Pro více infomací nás neváhejte kontaktovat! Bez poplatek na údržbu.
Sozopol – malebné historické a rybářské městečko se nachází 35 km jižně od Burgasu. Leží na skalnatém poloostrově vulkanického původu. Dodnes jsou zde významné památky připomínající helénskou epochu. Kromě toho zde stále žije významná řecká komunita. Stará část města byla vyhlášena architektonickou a historickou rezervací, chráněnou UNESCO.
Křivolaké úzké uličky starého města vyzařují neopakovatelnou atmosféru a osobitost. Zástavbu tvoří množství původních domů z 18. a 19. století s podezdívkou a dřevěnými vysunutými patry těsně semknutými jeden k druhému. Dřevem obložené domy v těsných uličkách, fíkovníky v zahradách za kamennými zdmi, domácí vinice a malebná zákoutí, tiché hospůdky na útesu nad vlnami, rybáři vyplouvající za úsvitu na moře, umělci vystavující v galeriích na ulici svá díla, staré ženy vytvářející přímo před Vašima očima nádherné pletené či háčkované ubrusy. To vše v Sozopolu naleznete.
Romantiku může rychle vystřídat bujaré noční veselí v mnoha barech, restauracích či diskotékách. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí.
Za zmínku určitě stojí i krásné místní pláže. Jsou prostorné a pokryté jemným zlatým pískem. Velmi populární jsou zde místní potápěčské kurzy vedené profesionálními instruktory.
Počet podlaží
3
Dispozice
atypický
Výhled na moře
Ano
Plocha
300 m2
Pozemek
260 m2
Užitná plocha
300 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Zastavěná plocha
300 m2
Parkování
Ano
Obchod
1 km
Lékař
740 m
Kavárna
210 m
Restaurace
20 m
Bar
60 m
Škola/školka
850 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00