Rodinný dům s výhledem na moře, kulturní památka, Starý Nesebar

Nesebar, Bulharsko – ID 5713
700 000 € ≈ 17 038 000 Kč
Plocha 190 m2
Dispozice atypický
Moře 20 m
Stav Volné
Vzácný nález! Nabízíme třípatrový rodinný dům s panoramatickým výhledem na moře ve Starém Nesebaru. Dům je po kompletní renovace, s nábytek a vybavení rádi pomůžeme.
Celková plocha: 190 m2.
Zahrada: 50 m2.
Podlaží: třípodlažní
Výhled: panoramatický na moře
Orientace: jižní
Vzdálenost od pláže: 20 metrů
Nábytek: ne
Rok výstavby: 1940 (dům je kulturní památkou)
Kolaudace: Ano ( akt 16)
Udržovací poplatek: bez poplatek na údržbu
Dispozice: 1. patro - prostorný a světlý pokoj, další místnost určená pro kotelnu s tepelným čerpadlem, veranda se vstupem do dvora, chodba a schodiště, 2. patro - prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, WC, chodba, schodiště a balkon s výhledem na moře , třetí patro - dvě ložnice, koupelna s WC, balkon s panoramatickým výhledem na moře.
My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.
Městečko Nessebar je jedním z nejnavštěvovanějších bulharských letovisek na pobřeží Černého moře. Leží 38 km od Burgasu a 100 km jižně od Varny na skalnatém poloostrově stejného jména, který volně navazuje na písečné Slunečné pobřeží na jihu.
Městečko bylo roku 1056 vyhlášeno architektonickou a archeologickou rezervací. Od roku 1983 je zapsáno v seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Pro toto malebné místo je typická černomořská zástavba dvoupatrových dřevěných domů, tisknoucích se k sobě v křivolakých uličkách. Atmosféru dotvářejí četné kostely především z byzantského období (kostel Sv. Jana Křtitele z 11. stol., Sv. Štěpána z 10. stol. s nádhernými nástěnnými malbami z období bulharského národního obrození i kostel Pantokratora). Nejstarším dochovaným kostelem je Bazilika, která pochází patrně z 5. stol.. V centru města stojí Starý Biskupský palác, který bezesporu patří mezi nejpůsobivější dominanty města. Na okraji starého města stojí unikátní dřevěný větrný mlýn. Za návštěvu zajisté stojí i Archeologické muzeum s rozsáhlou sbírkou ikon a antickou keramikou nebo klášter Sv. Jiří. Nedaleko přístavu jsou dobře zachovalé hradby, ve městě je dláždění z dob středověku i antického Řecka a Říma. Dlážděné, pečlivě udržované uličky, starověké kostely a roubené domky z 19. století dodávají tomuto městečku nebývalé kouzlo. Můžete se zde celé dlouhé hodiny toulat a obdivovat nabídku řemeslných výrobků a seznamovat se s bohatou minulostí. Milovník historie a architektury se tu určitě nudit nebude. Naleznete tu také malé obchody, tržiště, hospůdky, přístav. Nachází se tu hned několik pláží. V jižní části městečka se nachází ta nejzajímavější pláž, Jižní pláž. Zajímavá je především její délka, a pokud se zadíváte pozorně, zjistíte, že plynule navazuje na pláž, která se táhne až od Slunečného pobřeží. Pláž je písčitá, s pozvolným vstupem do moře a nabízí široké spektrum sportovního vyžití( fotbal, volejbal, ízda na vodním skútru aj.). Podél písečné pláže na pevnině, 2 km od starého centra se nachází nová čtvrť. Blízkost Slunečního Pobřeží nabízí možnost využít kompletně nabídky sportu a zábavy a ostatních služeb i v tomto středisku. Pestrost a kombinace historie s moderními službami a noční posezení v restauraci na skále nad mořem ve starém Nesebru jsou důvody k návštěvě a trávení dovolené na tomto kouzelném místě.
Toto úchvatné místo je jako stvořené pro romantiky, milovníky nočního života, historie, kultury a dobrého jídla. Nessebar by si neměl nechat ujít nikdo, kdo chce poznat Bulharsko a jeho zvyky.Počet podlaží
3
Dispozice
atypický
Výhled na moře
Ano
Plocha
190 m2
Pozemek
120 m2
Užitná plocha
190 m2
Terasa
Ano
Lodžie
Ano
Balkon
Ano
Zastavěná plocha
190 m2
Obchod
80 m
Lékař
40 m
Kavárna
40 m
Restaurace
40 m
Bar
180 m
Škola/školka
240 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00