Rodinný dům s výhledem na moře, s vlastním dvorem a bazénem, 5km od pláže, Rogačevo

Rogačevo, Bulharsko – ID 5967
145 000 € ≈ 3 531 475 Kč
Plocha 150 m2
Dispozice 4+kk
Moře 5 000 m
Stav Volné
Nabízíme krásný a pohodlný rodinný dům s bazénem v Rogačevu. Dům je dvoupodlažní.
V prvním patře - obývací pokoj s kuchyňskou linku, WC, veranda;
ve druhém patře - 3 ložnice, 2 koupelny, panoramatická terasa. Dům je plně zařízený a vybavený. V obývacím pokoji je krb, všechny pokoje mají klimatizační jednotku.
Na dvoře je bazén s grilem. Parkovací místo za domem. Zastavěná plocha domu 150 m2. Dvůr má 418 m2. Rogačevo se nachází 5 km. od pláže Kranevo a 7 km. z pláže Albena. Vzdálenost do Varny je 20 km. V oblasti jsou mezinárodní golfová hřiště. Ekologicky čisté místo s mimořádně krásnou a relaxační atmosférou pro rodinnou dovolenou nebo vyvážený životní styl. Velice kvalitní nemovitost za dobrou cenu! Doporučujeme!
Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naši klienti nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.
Počet podlaží
2
Dispozice
4+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
150 m2
Pozemek
490 m2
Užitná plocha
150 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
150 m2
Parkování
Ano
Obchod
5 km
Lékař
3 km
Kavárna
3 km
Restaurace
730 m
Bar
5 km
Škola/školka
3 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00