Rodinný dům v blízkosti moře a pláži, eko lokalita, parcela 400m2, Poroy

Poroy, Bulharsko – ID 3223
135 000 € ≈ 3 291 300 Kč
Plocha 195 m2
Dispozice 4+kk
Moře 1 500 m
Stav Volné
Nabízíme Vám dvoupodlažní rodinný dům na prodej ve vesnici Poroy, obec Pomorie, okres Burgas. Nemovitost je navržena pro maximální pohodlí a komfort jeho obyvatel. Jedná se o dvoupodlažní novostavbu domu, která se nachází 30 km od Burgasu, pouze 23 km od Pomorie a 16 km z města Nesebar. Nemovitost má celkovou zastavěnou plochu 195 m2, pozemek je velký 400 m2.
Dispozice:
1. patro: prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, veranda, prádelna, plně vybavená koupelna s WC.
2. patro: tři ložnice, dvě koupelny s toaletami, prádelna a dvě terasy s krásným výhledem.
Dům je postaven z vysoce kvalitních materiálů, zábradlí a plotu jsou z tepaného železa. Stropy ve druhém patře, které vidíte na fotografiích, jsou obloženy dřevěným obkladem, s klínovými deskami. Video bytu na našich stránkách
Pravidelná autobusová doprava spojuje Poroy se Slunečným pobřežím, Nesebar, Pomorie a Burgas. Vzdálenost od nejbližší pláže na Slunečním pobřeží je pouze 15 km. Nemovitost je vhodná jak k celoročnímu užívání tak i na pronájem.
Nedaleko vesnice protéká řeka Hadžijska, v blízkosti je také nádrž "Poroy". Nadmořská výška je asi 90 m. Klima je mírné kontinentální, vytvořené pod vlivem Černého moře. Zimy jsou mírné a léta teplá s průměrnou červencovou teplotou +24°C. V obci žije 917 obyvatel. Nemovitosti ve vesnici zakoupilo také několik rodin ze zahraničí. Pravidelná autobusová doprava spojuje vesnici Poroy se Slunečné pobřeží, Nessebar, Burgas a Pomorie. V obci je zavedena elektřina a vodovod. K dispozici je pokrytí všech mobilních operátorů, připojení k internetu a kabelové televizi. Jsou zde obchody, provozovny a rodinné hotely. V obci Poroy je střední škola, mateřská škola a centrum dětské tvořivosti. Lékařskou péči zajišťuje praktický lékař. Hosté a obyvatelé vesnice Poroy mohou navštívit následující atrakce:
-Kostel Proměnění Páně ve městě Pomorie je jedním z nejstarších kostelů postavených v roce 1765.
-Klášter „Sveti Georgi“ je jediným aktivním mužským klášterem v jihovýchodním Bulharsku.
-Přírodní rezervace „Stari Pomorie kashchi“ je komplex domů postavených v 19. století. v typickém stylu bulharského obrození.
-Nádrž "Poroy" - má vynikající podmínky pro rybolov.
Město Nesebar je jedním z nejstarších měst v Evropě, prohlášeno za architektonickou a archeologickou rezervaci.
Vesnice Poroy je ideálním místem, kde si můžete užít klid a pohodu, daleko od hluku města a hlavních přímořských letovisek.
Počet podlaží
2
Dispozice
4+kk
Plocha
195 m2
Pozemek
400 m2
Užitná plocha
195 m2
Terasa
Ano
Zastavěná plocha
195 m2
Parkování
Ano
Obchod
5 km
Lékař
10 km
Kavárna
3 km
Restaurace
4 km
Bar
4 km
Škola/školka
430 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00