Rodinný dům v blízkosti moře a velkoměsta, panenská příroda, Bliznaci

Bliznaci, Bulharsko – ID 2735
270 000 € ≈ 6 582 600 Kč
Plocha 130 m2
Dispozice 5+1
Moře 4 000 m
Stav Volné
Nabízíme vaší skvělý dvoupatrový dům ve vesnici Bliznatsi, která se nachází pouhých 20 km od Varny a 4 km od pláže Kamchia. Dům byl uveden do provozu v roce 2012 a je velice dobře dispozičně řešeny (bez průchozích pokojů ):
- v prvním patře: veranda s pergolou, prostorná vstupní hala, prostorný obývací pokoj s jídelním koutem, kuchyň, dvě ložnice, koupelna s WC, sklep, schodiště do 2. patra;
- ve druhém patře: chodba, dva prostorné pokoje, z nichž každý lze v případě potřeby rozdělit na dva pokoje, šatna, koupelna s WC. Celková zastavěná plocha domu je 130 m2. Dům je postaven na pozemku o velikosti 1100 m2. Zahrada je dobře udržovaná a bohatě upravená. Ve dvoře je domek pro hosty s BBQ zónu, parkování pro dvě auta. Dům je ve výborném stavu, vybaven vším potřebným a připraven k nastěhování. Dům se nachází v klidné ulici, v sousedství s novými domy a je ideální k trvalému bydlení nedaleko Varny. Velice zajímavá cena a kvalitní nemovitost v blízkosti velkoměsta a pláže! Doporučujeme!
Vážení klienti, s ohledem na momentální situaci provádíme prohlídky on-line formou živého vysílání. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu
Vesnice Bliznaci se nachází v obci Avren, okres Varna a je vzdálena pouhých 4km od pobřeží Černého moře a nejbližší pláž. Nachází se 23 km od centra Varny, 21 km od Shkorpilovtsi, 38 km od letoviska. Zlaté písky a 93 km od Burgasu. Populace je asi 800 lidí. Jediná řeka v severovýchodním Bulharsku, Kamchia, která ústí do moře se nachází poblíž Bliznaci. U ústí řeky Kamchia se nachází letovisko Kamchia a národní rezervace Longoza, která poskytuje další možnosti zdravé zábavy a rekreace.
V Bliznaci jsou obchody s potravinami, penziony, zdravotní středisko, celodenní školka a kulturní dům s knihovnou. Vesnice Bliznatsi se nachází velmi blízko moře a v její blízkosti prochází mezinárodní silnice E-87. Komunikace v oblasti obce je velmi dobrá díky její blízkosti k mořskému hlavnímu městu Varna.
Počet podlaží
2
Dispozice
5+1
Plocha
130 m2
Pozemek
1100 m2
Užitná plocha
130 m2
Terasa
Ano
Zastavěná plocha
130 m2
Parkování
Ano
Sklep
Ano
Obchod
440 m
Kavárna
9 km
Restaurace
180 m
Bar
650 m
Škola/školka
150 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00