Rodinný dům v centru obce Račinovci u Županje ve Slavonii

Račinovci, Chorvatsko – ID 10816
Plocha 150 m2
Dispozice 5+kk
Stav Volné
Období Celoroční

Na prodej je rodinný dům v centru obce Račinovci u Županje ve Slavonii. Dům je ihned připraven k převzetí. Postaven je na pozemku o celkové rozloze 1133 m2, z čehož je zastavěná plocha 78 m2. K domu patří také 2 vedlejší objekty o velikostech 18 a 17 m2, které slouží jako letní kuchyně, skladiště na dřevo a místnost pro sušení masa. Dvůr má velikost 470 m2 a zbytek pozemku tvoří orná půda nebo zahrada o rozloze 550 m2. Dvůr je oplocený a udržovaný. Dům byl postaven v roce 1980 a v roce 2018 byl zrekonstruován. Dům má přízemí a půdu s odděleným vchodem (zvenčí). Přízemí se skládá z vstupní chodby, kuchyně a jídelny, obývacího pokoje, 2 ložnic a koupelny. Půda má obývací pokoj a ložnici, a je zde místo k vybavení kuchyně, koupelny a další ložnice. Podlahy v domě jsou z laminátu a dlažby. Dům je zařízen. V domě jsou připojeny městské vody a odpady jsou zajištěny septikem. V okruhu 100 m najdete lékárnu, lékaře, školu, obecní úřad, obchod, kostel, poštu a vše, co je potřebné pro každodenní život. Na 3 stranách pozemku jsou ulice, takže je možné pozemek rozdělit na 2 části a postavit další dům na druhé straně. Nedaleko Račinovac je město Županja, zároveň správní centrum této části Slavonie. Toto vlastnictví a dům jsou vhodné pro mladé rodiny nebo návratníky z ciziny. Račinovci jsou obecním centrem s dlouholetou tradicí slavonské vesnice a zvyků. Okolí je klidné a přátelské, místní obyvatelé jsou srdeční a vstřícní. Všechny dokumenty pro tento dům jsou v pořádku (dům je legalizovaný a má úplné povolení k užívání, vlastnictví je bez břemen a 1/1).

Jsme realitní agentura s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací.

Pro více zajímavých a aktuálních nabídek se podívejte na naše stránky.

Tým Mojenemovitostumore

Tuto nabídku si právě prohlíží další 3 lidé
Proces nákupu v Chorvatsku Investice Dofinancování Reference Užitečné informace
Hledáte nemovitost jako investici? Zkuste jainvestuji.cz.
Počet podlaží
1
Dispozice
5+kk
Plocha
150 m2
Pozemek
1133 m2
Užitná plocha
78 m2
Zastavěná plocha
80 m2
Parkování
Ano
Sklep
Ano
Obchod
90 m
Lékař
7 km
Kavárna
2 km
Restaurace
2 km
Bar
2 km
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00