rodinný dům v dobrém stavu, Čelopečene, Kavarna

Kavarna, Bulharsko – ID 6443
66 500 € ≈ 1 658 843 Kč
Plocha 1200 m2
Dispozice 3+1
Moře 10 000 m
Stav Volné

Nabízíme vám ke koupi rodinný dům, který prošel modernizací, ale je vhodný k úpravám dle vlastních představ. Dům se nachází ve velmi klidné vesnici 14 km od města Kavarna. Velikost domu je 100 m2 a dispozice 3+1. Dům je přízemní, se dvěma vchody. Skládá se ze vstupní chodby, obývacího pokoje s komorou, dvou ložnic, samostatné kuchyně s jídelnou a koupelny s toaletou. Vedle domu je garáž. Na zahradě je venkovní posezení. Na pozemek je zavedena obecní voda a elektřina. Odpad je řešen septikem. Pozemek má 1200 m2 a je rozdělen na okrasnou část před domem, kde se nachází okrasné rostliny a ovocné stromky a na užitkovou část za domem, kde jsou menší hospodářská stavení vhodná pro chov zvířat. Celý pozemek je oplocený Pozemek má velký potenciál pro všechny pěstitele ovoce a zeleniny nebo hospodářských zvířat.

Čelopečene je malá, klidná vesnička, kde trvale žije pouze pár obyvatel. Ostatní domy jsou neobydleny nebo v nich sezoně žijí cizinci. Nejbližší větší vesnice je Vranino.

Vranino je vesnice se zhruba 280 obyvateli. Nachází se 10 km od města Kavarna, které má městskou pláž. V obci se nachází kulturní dům, mateřská škola, městský úřad, pošta, silnice jsou v dobrém stavu, pokrytí všemi mobilními operátory, do vesnice jezdí pravidelně autobus. Do vesnice také vede hlavní silnice ve velmi dobrém stavu.

Čelopečene spadá pod město Kavarna.

Město Kavarna je přistavním městem v Bulharsku a nachází na skalnatém pobřeží v severní části bulharského pobřeží Černého moře. Počet obyvatel se pohybuje kolem 12 000. Kavarna je známá jako „rockové hlavní město Bulharska“, protože každé léto shromažďuje na jednom pódiu světoznámé rockové kapely. Historické muzeum Kavarna ukrývá nálezy z 5. – 6. století našeho letopočtu. Vystaveny jsou nálezy od thráckých kmenů obývajících kraj, ze života Slovanů a Prabulharů. Je zde kompletní vybavenost, obchody, restaurace, školy, školky, kavárny, nemocnice. Město se může chlubit udržovanou městskou pláží. V blízkosti se nachází opravdové perly severního pobřeží např. mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabla, Bolata, Topola a mnoho dalších. V Kavarně a okolí žije mnoho cizinců mezi nimi i nemálo Čechů. V okolí Kavarny jsou také skály, ze kterých je opravdu dech beroucí výhled na Černé moře. Je zde blízko také množství léčivých teplých pramenů. Také zde najdete lázně z léčivým bahnem, které má prokazatelný účinek na pohybový aparát.

Počet podlaží
1
Dispozice
3+1
Plocha
1200 m2
Pozemek
1200 m2
Užitná plocha
100 m2
Garáž
Ano
Zastavěná plocha
100 m2
Parkování
Ano
Obchod
13 km
Lékař
13 km
Kavárna
13 km
Restaurace
13 km
Bar
13 km
Škola/školka
6 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00