Rodinný dům v perfektním stavu v blízkosti pláže a Burgasu, nádherná lokalita

Bryastovec, Bulharsko – ID 3258
139 000 € ≈ 3 385 345 Kč
Plocha 158 m2
Dispozice 4+1
Moře 20 000 m
Stav Volné
Nabízíme nádherný dvoupodlažní rodinný dům v krásné eko lokalitě, Bryastovec, vzdálena pouhých 20 km od Burgasu a 25 km od Slunečného pobřeží. Celková zastavěná plocha domu je 158 m2, plocha pozemků - 500 m2. Skládá se z :
První podlaží - velkého obývacího pokoje s krbem a kuchyní, koupelny s toaletou, technická místnost, verandy, schodiště. Druhé podlaží- tři ložnice, koupelna s toaletou, technická místnost a terasy. Dům je samostatně stojící, ve výborném stavu, po rekonstrukci, kompletně zařízen a vybaven spotřebiči, lokální vytápění na tuha paliva, klimatizace, solární panel. Na dvoře je parkovací stání.
Vesnice Bryastovec je pěkná bulharská vesnice, oblíbená díky své příznivé poloze. V obci je několik obchodů a kaváren, pravidelná autobusová doprava do Burgasu, Aytos a na Slunečné pobřeží. Vesnička se nachází mimo ruch velkých letovisek, kde je vzácnou příležitost užít si klidnou a pohodovou atmosféru vesnického života, která se příliš nezměnila. Vesnice je tichá a klidná, obklopená krásnou a nedotčenou přírodou a nádherným výhledem na Černé moře a město Burgas. V obci se nachází kostel „Svatý Atanáš“, který existuje od roku 1870. Dokonalá kombinace čerstvého horského vzduchu a hřejivého středomořského slunce osvěžuje horké dny a noci a nabízí tak skvělé podmínky pro relaxaci a zdravý životní styl. Příznivá geografická poloha obce a její rozmanitý okolní terén v kombinaci s jedinečným venkovským životem a místní kulturou a tradicemi je ideálním místem pro ty, kteří provozují různé druhy alternativní turistiky a volnočasových aktivit - procházky, pěší turistiku, pozorování ptactva, popř. pro méně energické - příležitost jen relaxovat. Nedaleko obce se nachází několik velkých přehrad, které jsou skvělým místem pro milovníky rybaření, mnozí lidí zde bydlí trvale, jiní své domy využívají o prázdninách nebo je pronajímají.
Počet podlaží
2
Dispozice
4+1
Plocha
158 m2
Pozemek
500 m2
Užitná plocha
158 m2
Terasa
Ano
Zastavěná plocha
158 m2
Sklep
Ano
Obchod
7 km
Lékař
5 km
Kavárna
7 km
Restaurace
5 km
Bar
170 m
Škola/školka
4 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00