rodinný dům za cenu pozemku, Poručik Čunčevo, Kavarna

Kavarna, Bulharsko – ID 6861
40 000 € ≈ 988 000 Kč
Plocha 2500 m2
Dispozice 2+1
Moře 5 000 m
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vám přízemní domek k rekonstrukci za cenu pozemku, který se nachází ve vesnici Poručik Čunčevo, 8 km od města Šabla a cca 5 min. jízdy autem od pláže. Na pozemku se nachází dům k celkové rekonstrukci o velikosti 70m2. Na pozemku je elektřina a obecní voda, odpad je řešen septikem. Pozemek 2500m2, část pozemku(1200 m2) je velmi dobře udržovaná, na zbytku se nachází náletové dřeviny. Pozemek je částečně oplocený a vede k němu dobrá přístupová cesta ze dvou stran. Na pozemku se také nachází několik hospodářských staveb. Pozemek má velký potenciál pro všechny pěstitele ovoce a zeleniny nebo chovu hospodářských zvířat a včel.

Poručik Čunčevo je klidná vesnice, 8 km od města Šabla a 13 km od města Kavarna. Žije zde cca 30 stálých obyvatel a několik rodin cizinců. Vesnice leží na hlavním tahu do Rumunska, tím pádem je silnice ve velmi dobrém stavu. Ve vesnici je celoročně otevřený obchod s potravinami a restaurace.

Shabla se nachází v blízkosti města Kavarna, 83 km od Varny a 24 km od bulharsko-rumunských hranic. V Shable žije asi 4200 obyvatel.

Ve městě je veškerá občanská vybavenost - škola, školka, obchody, restaurace.

Město má jedny z nejkrásnějších divokých písečných pláží, které se táhnou od Shably až k rumunským hranicím. Známá je také prvním objeveným ropným polem v Bulharsku.

Mys Shabla je nejvýchodnějším geografickým bodem Bulharska. Stojí na něm i nejstarší maják na Balkáně.

Pro milovníky podmořské turistiky bude zajímavé, že v moři kolem Shably je mnoho potopených námořních plavidel, včetně ponorek z druhé světové války.

V regionu Shabla jsou také dvě chráněné oblasti:

Jezero Shabla, které se nachází přímo u pobřeží, je úžasným místem pro turisty a milovníky rybaření.

Šablenska tuzla se nachází nedaleko od jezera. Jde o lagunové jezero, jehož dno je bohaté na sirovodíkové bahno používané k bahenní terapii.

V blízkosti se nachází opravdové perly severního pobřeží např. mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, , Bolata, Topola a mnoho dalších. V Shable a okolí žije mnoho cizinců mezi nimi i nemálo Čechů.

Město Kavarna je přistavním městem v Bulharsku a nachází na skalnatém pobřeží v severní části bulharského pobřeží Černého moře. Počet obyvatel se pohybuje kolem 12 000. Kavarna je známá jako „rockové hlavní město Bulharska“, protože každé léto shromažďuje na jednom pódiu světoznámé rockové kapely. Historické muzeum Kavarna ukrývá nálezy z 5. – 6. století našeho letopočtu. Vystaveny jsou nálezy od thráckých kmenů obývajících kraj, ze života Slovanů a Prabulharů. Je zde kompletní vybavenost, obchody, restaurace, školy, školky, kavárny, nemocnice. Město se může chlubit udržovanou městskou pláží. V blízkosti se nachází opravdové perly severního pobřeží např. mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabla, Bolata, Topola a mnoho dalších. V Kavarně a okolí žije mnoho cizinců mezi nimi i nemálo Čechů. V okolí Kavarny jsou také skály, ze kterých je opravdu dech beroucí výhled na Černé moře. Je zde blízko také množství léčivých teplých pramenů. Také zde najdete lázně z léčivým bahnem, které má prokazatelný účinek na pohybový aparát.

Počet podlaží
1
Dispozice
2+1
Plocha
2500 m2
Pozemek
2500 m2
Užitná plocha
70 m2
Zastavěná plocha
70 m2
Parkování
Ano
Obchod
7 km
Lékař
8 km
Kavárna
8 km
Restaurace
300 m
Bar
8 km
Škola/školka
6 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00