Rohový 3+1 s krbem na dřevo a parkováním ve dvoře, Camposol, Španělsko

Camposol, Španělsko – ID 6950
149 995 € ≈ 3 656 878 Kč
Plocha 400 m2
Dispozice 3+1
Moře 15 000 m
Stav Volné
Období Celoroční
Jsme jednička na trhu a odborníci na vaše nemovitosti v zahraničí. Naším cílem je představit atraktivní nemovitosti v zahraničí na českém trhu. Pojďte s námi do Španělska a využijte náš investiční zájezd na prohlédnutí atraktivních nemovitostí.

Nabízíme ke koupi nádhernou, dobře udržovanou vilu ve stylu Rosa, která je orientovaná na jih, na skvělém místě s upravenými terasovitými zahradami, klimatizací a krbem na dřevo. Na rohovém pozemku s krásným výhledem a pěší dostupností do obchodů, barů atd. Je zde i dostatek prostoru pro bazén.

Schody vedou na přední krytou terasu orientovanou na jih s výhledem do upravených zahrad. Tato terasa má částečně prosklenou zimní zahradu a je zde také otevřená terasa s baldachýnem. Při vstupu do vily je vlevo jídelna/snídaňová místnost a vpravo salonek. Obývací pokoj těží z krbu na dřevo a také z klimatizace. Jelikož se jedná o dvoustrannou místnost, je zde dostatek přirozeného světla. Kuchyně je dobře dispozičně řešena a nabízí dostatek úložného prostoru. V ceně jsou veškeré spotřebiče (varná deska, elektrická trouba, lednice s mrazákem).

Dále máme sprchu/WC pro hosty. Naproti sprchovému koutu je první dvoulůžkový pokoj s vestavěnou skříní. Hlavní apartmá má vestavěné skříně se stropním ventilátorem a nástěnným mramorovým radiátorem a vlastní koupelnu.


Vnější schodiště vede do velkého střešního solária, které má skvělý výhled na daleké hory. Je zde také pergola a vestavěný úložný prostor.

Rohový pozemek 400 m2 má zvýšené stěny pro vaše soukromí. Orientace domu je ideální pro maximální využití jižní orientace a zajištění většího soukromí. Jsou zde vjezdy pro pěší i pro vozidla s terénním parkováním. Zahrady byly krásně upravené se spoustou místních keřů, vzrostlých rostlin a ovocných stromů. Okrasný štěrk pokrývá většinu venkovního prostoru. Pokud byste chtěli přidat bazén, je k tomu dostatek prostoru.

Camposol těží ze dvou komerčních center, obě s různými supermarkety, obchody, veterináři, optikou, kadeřnictvím, zubařem, bankami, poštou, bary a restauracemi, včetně indických, čínských, španělských, anglických, italských a bulharských .

Camposol je snadno 15 minut jízdy od pláží Mazarron.
Počet podlaží
1
Dispozice
3+1
Plocha
400 m2
Pozemek
399 m2
Užitná plocha
398 m2
Terasa
Ano
Zastavěná plocha
395 m2
Parkování
Ano
Obchod
520 m
Lékař
590 m
Kavárna
410 m
Restaurace
370 m
Bar
370 m
Škola/školka
5 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00