skvělá příležitost k investici, spousta možností, El Pareton

El Pareton, Španělsko – ID 5404
58 000 € ≈ 1 414 040 Kč
Plocha 140 m2
Dispozice atypický
Moře 23 000 m
Stav Volné
Jsme jednička na trhu a odborníci na vaše nemovitosti v zahraničí. Naším cílem je představit atraktivní nemovitosti v zahraničí na českém trhu. Pojďte s námi do Španělska a využijte náš investiční zájezd na prohlédnutí atraktivních nemovitostí.

Nabízíme vám možnost investice do nemovitosti v El Pareton velmi blízko venkova. Strukturálně je nemovitost připravena a čeká na přeměnu ve váš vysněný domov. Nemovitost na jedné úrovni měří 141 m2, z toho 60 m2 je určeno pro stavbu nemovitosti a 81 m2 pro sklad/sklad. Je to skvělá příležitost k investici nebo k vytvoření vašeho ideálního domova.
Možnosti jsou nekonečné:
Ze stávající struktury můžete přidat dvě ložnice (nebo více!), dvě koupelny a dokonce i bazén. Stačí si vyžádat příslušná povolení a stavební licence a vytvořit si svůj vysněný domov bez omezení.
Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.
Jedním z nejdůležitějších faktorů při výběru vašeho nového domova je výběr toho správného místa pro vás. El Pareton je perfektní klidné venkovské místo. Tato oblast však zdaleka není nudná, protože se nachází jen kousek, deset minut jízdy od oblíbené Urbanizace Camposol. Tato úžasná oblast je zahalena krásnými horskými pásmy a nádhernou otevřenou krajinou, která poskytuje idylické výhledy. Je tu také spousta zábavy pro celou rodinu, protože Camposol těží ze dvou nákupních center, v obou s řadou supermarketů, obchodů a restaurací. K dispozici je také zdravotní středisko, lékárna a komunitní centrum a samozřejmě 18jamkové golfové hřiště a klubovna, kde se koná mnoho společenských akcí a dokonce i živá hudba! Zabavte děti se zbrusu novým fotbalovým hřištěm a dětským parkem, které byly nedávno vybudovány.
Camposol je také jen 30 minut jízdy od národního letiště Murcia a 1 hodinu jízdy od letiště Alicante, což znamená, že můžete cestovat snadno.
Počet podlaží
1
Dispozice
atypický
Plocha
140 m2
Pozemek
138 m2
Užitná plocha
136 m2
Zastavěná plocha
135 m2
Parkování
Ano
Obchod
3 km
Lékař
3 km
Kavárna
3 km
Restaurace
630 m
Bar
80 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00