Skvělý 4+kk, s trasou a výhledem na moře, Isla Plana

Isla Plana, Španělsko – ID 5195
169 000 € ≈ 4 205 565 Kč
Plocha 74 m2
Dispozice 4+kk
Podlaží 2/3
Stav Volné

Fantastická příležitost užít si pobřeží s tímto stylovým, kvalitně postaveným apartmánem se skvělým nábytkem. Tento apartmán vám dává příležitost užít si klid a relaxaci, protože se nachází v uzavřeném komplexu, kde si můžete užít společný bazén a vířivku, upravené zahrady a výhled na moře.

Jedná se o nízkoúdržbovou nemovitost se 3 ložnicemi s velkými vestavěnými skříněmi a 1 koupelnou se sprchovým koutem. Kuchyň je otevřená a je vybavena žulovou pracovní deskou a elektrickými spotřebiči. Je zde dostatek místa pro parkování vašeho auta, klimatizace ve všech pokojích, dvojitá okna a z obývacího pokoje se dostanete na velkou terasu s krásným výhledem, takže si můžete užít letní večery s výhledem na moře!

Tato nemovitost má také velkou soukromou střešní terasu s kvalitním terasovým nábytkem. Majitel nechal zasklít zděnou pergolu, takže je to příjemné teplé místo k odpočinku, takže si můžete užívat fantastický výhled na moře a hory.

Tato nemovitost vám nabízí plnou záruku kvalitního života pro vás a vaši rodinu, která se nachází v nádherné oblasti zvané Mojon Hills Resort, jen pár minut od pláže Isla Plana a zátoky Mazarrón.

Isla Plana je známá jako hranice mezi Cartagenou a Mazarrovským zálivem. Jeho přírodní městské pláže a zátoky si můžete užít stejně jako termální lázně této čtvrti, známé jako „Marrana“ prohlášené za kulturní zajímavost. Isla Plana je kouzelné místo a skvělé pro zkušené jeskynní potápění v Cueva del Agua.

Mazarrón je jednou z tradičních slunných a plážových destinací v regionu Murcia s více než 35 km pobřeží, z nichž většinu tvoří nedotčené pobřeží. Četné pláže zátoky Mazarró n byly oceněny Modrou vlajkou díky kvalitě koupelí a služeb.

Vesnice Isla Plana leží v zátoce Mazarron a je jen pět minut od Puerto de Mazarron, který nabízí malý výběr obchodů, barů a restaurací. Oblast je dobře vybavena pro potápění a šnorchlování díky čistým, modrým vodám Středozemního moře.

Isla Plana je 40 minut od letiště Murcia a 90 minut od Alicante

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Podlaží
2
Počet podlaží
3
Dispozice
4+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
74 m2
Užitná plocha
65 m2
Terasa
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00