Skvělý dům 3+1, top cena, Camposol, Španělsko

Camposol, Španělsko – ID 6990
72 000 € ≈ 1 753 560 Kč
Plocha 51 m2
Dispozice 3+1
Moře 15 000 m
Stav Volné
Období Celoroční
Fantastická vila se 2 ložnicemi a 1 koupelnou na jednom patře. Solárium s panoramatickým výhledem na hory. V docházkové vzdálenosti do golf klubu.
Skvělá vila ve stylu Fiesta v klidné vilové čtvrti. Nemovitost má dlážděnou boční terasu se spoustou venkovních míst k sezení.

K předním dveřím vily vedou schůdky. Dveře se otevírají do krásné, světlé a prostorné haly/jídelny. Podloubí vede do kompaktní vybavené kuchyně, která je vybavena všemi spotřebiči a elektrokotlem. Zadní dveře vedou ven na vnitřní terasu a prostor, který má mnoho praktických využití. V případě potřeby je možné tuto plochu využít k rozšíření kuchyně. Schody vedou do střešního solária, které poskytuje více prostoru, ve kterém můžete nasávat španělské slunce s fantastickým panoramatickým výhledem na hory. Střešní terasa je velký prostor, pokrývající celou půdorysnou plochu nemovitosti. Pergola by byla ideální pro posezení a stolování pod širým nebem, ze solária se naskýtá dechberoucí výhled na hory.

Jsou zde dvě pěkně velké ložnice. Obě mají volně stojící nábytek. Rodinná koupelna je vybavena vanou a sprchovým koutem, WC a umyvadlem. Nemovitost je dvojdomek a má boční dlážděnou terasu. Nemovitost je velmi nenáročná na údržbu jak zvenku, tak zevnitř. Vila je v docházkové vzdálenosti od golfového hřiště a golfového klubu.

Tato vila by byla skvělou investicí do nemovitosti, která může posloužit jako fantastický prázdninový dům nebo trvalé bydliště.

Nemovitost se nachází v klidné oblasti na stále oblíbeném golfovém hřišti Residential Camposol. Camposol (země slunce) leží v přirozeném, širokém údolí a je obklopen různými horskými pásmy a nádhernou otevřenou, zvlněnou krajinou.

Camposol těží ze dvou komerčních center, obě s různými supermarkety, obchody, veterináři, optikou, kadeřnictvím, zubařem, bankou, poštou, bary a restauracemi, je zde také zdravotní středisko, lékárna a komunitní centrum. a samozřejmě 18jamkové golfové hřiště a klubovna, kde se pořádá spousta společenských akcí, živá hudba atd.

Camposol je vzdálený 15 minut jízdy autem od krásných pláží Středozemního moře a nádherného přístavu Puerto de Mazarron. Mezinárodní letiště Murcia (Corvera) je vzdáleno méně než 30 minut jízdy a letiště Alicante je vzdáleno přibližně 1 hodinu.
Počet podlaží
1
Dispozice
3+1
Plocha
51 m2
Pozemek
50 m2
Užitná plocha
52 m2
Terasa
Ano
Zastavěná plocha
51 m2
Obchod
2 km
Lékař
2 km
Kavárna
2 km
Restaurace
2 km
Bar
1 km
Škola/školka
5 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00