Skvělý dům 3+1 v blízkosti golfu i moře, Camposol, Španělsko

Camposol, Španělsko – ID 6059
59 500 € ≈ 1 448 230 Kč
Plocha 98 m2
Dispozice 3+1
Moře 15 000 m
Stav Volné
Jsme jednička na trhu a odborníci na vaše nemovitosti v zahraničí. Naším cílem je představit atraktivní nemovitosti v zahraničí na českém trhu. Pojďte s námi do Španělska a využijte náš investiční zájezd na prohlédnutí atraktivních nemovitostí.

Nabízíme vám ke koupi tento skvělý dům ve stylu Clasico, který má skvělou hodnotu za peníze a dává tak skvělou příležitost k investici. V přední části je malá plocha štěrkové zahrady se schůdky na venkovní jídelní terasu s pergolou. Za přijatelnou cenu je mnoho lidí zastřeší a zasklí oblouky, aby vytvořili extra přijímací místnost/zimní zahradu.

Vstupní dveře se otevírají přímo do velkorysého salonku s jídelním koutem. Projděte se obloukem do vybavené kuchyně s dostatečným prostorem pracovní desky a skříněmi, elektrickou troubou a varnou deskou a množstvím bílého zboží, které je v ceně. Kuchyňské dveře vedou na zadní terasu se spoustou místa pro stůl, židle, gril atd. Schody vedou do velkého střešního solária se dvěma potenciálními úložnými skříněmi. V současné době k nim není přístup, bylo by třeba přidat dveře. Z velkého solária máte široký výhled do okolí a samozřejmě sluneční svit po celý den. Je to fantastický prostor, kde se dá relaxovat.
Jsou zde 2 ložnice. Obě s vestavěnými skříněmi a rodinnou koupelnou s vanou a se sprchovým koutem, WC, bidetem a umyvadlem.

Tato vila čeká na to, až do ní vtisknete své sny a vytvoříte si svůj vlastní domov na slunci.

Nemovitost se nachází v klidné oblasti na stále oblíbeném golfovém hřišti Residential Camposol. Camposol (země slunce) leží v přirozeném, širokém údolí a je obklopen různými horskými pásmy a nádhernou otevřenou, zvlněnou krajinou. Camposol těží z 18jamkového golfového hřiště, nicméně Camposol popisujeme jako rozvoj s golfovým hřištěm, nikoli jako rozvoj golfového hřiště.

Camposol je snadno 15 minut jízdy od nádherných pláží Středozemního moře a zcela nového přístavu v Puerto de Mazarron a 35 minut od  Letiště Murcia (Corvera) a 1 hodinu do Alicante.
Počet podlaží
1
Dispozice
3+1
Plocha
98 m2
Pozemek
97 m2
Užitná plocha
96 m2
Terasa
Ano
Zastavěná plocha
96 m2
Obchod
2 km
Lékař
910 m
Kavárna
2 km
Restaurace
2 km
Bar
970 m
Škola/školka
6 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00