Stavební pozemek 536m2, výhled na moře, obec Topola, Kavarna

Kavarna, Bulharsko – ID 3995
35 000 € ≈ 854 875 Kč
Plocha 536 m2
Nabízíme hezký stavební pozemek ve vesnici Topola, pozemek má velikost 536 m2, elektřina a voda jsou pár metrů od pozemku. Z pozemku je nádherný výhled na moře. Vesnice Topola má nádherné, dlouhé písčité pláže, spadá pod obec Kavarna. Jsou zde jedny z nejhezčích výhledů na moře v Bulharsku. Ve vesnici se nachází minimálně 6 restaurací, množství obchodů, a další. Město Kavarna je vzdáleno 5 kilometrů. Vzdálenost od letiště Varna je cca 60 Km.

Město Kavarna je přistavním městem v Bulharsku a nachází na skalnatém pobřeží v severní části bulharského pobřeží Černého moře. Počet obyvatel se pohybuje kolem 12 000. Kavarna je známá jako „rockové hlavní město Bulharska“, protože každé léto shromažďuje na jednom pódiu světoznámé rockové kapely. Historické muzeum Kavarna ukrývá nálezy z 5. – 6. století našeho letopočtu. Vystaveny jsou nálezy od thráckých kmenů obývajících kraj, ze života Slovanů a Prabulharů. Je zde kompletní vybavenost, obchody, restaurace, školy, školky, kavárny, nemocnice. Město se může chlubit udržovanou městskou pláží. V blízkosti se nachází opravdové perly severního pobřeží např. mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabla, Bolata, Topola a mnoho dalších. V Kavarně a okolí žije mnoho cizinců mezi nimi i nemálo Čechů. V okolí Kavarny jsou také skály, ze kterých je opravdu dech beroucí výhled na Černé moře. Je zde blízko také množství léčivých teplých pramenů. Také zde najdete lázně z léčivým bahnem, které má prokazatelný účinek na pohybový aparát.
Výhled na moře
Ano
Plocha
536 m2
Obchod
910 m
Lékař
7 km
Kavárna
4 km
Restaurace
580 m
Bar
770 m
Škola/školka
4 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00