Stavební pozemek, 5km od moře, Vaklino

Shabla, Bulharsko – ID 5980
33 000 € ≈ 838 035 Kč
Plocha 2300 m2
Moře 5 000 m

Nabízíme ke koupi stavební pozemek na velmi klidném místě ve vesnici Vaklino. Pozemek má 2300 m2 a je delší dobu neudržovaný, jsou na něm náletové dřeviny a hospodářská stavení. Na pozemku je zavedena elektřina, má vlastní studnu, což v Bulhrasku není velmi obvyklé, odpad je možné řešit septikem. Pozemek se nachází cca 5 km od moře a má velký potenciál pro všechny pěstitele ovoce a zeleniny nebo hospodářských zvířat.

Vaklino je malá vesnice - cca 150 obyvatel, která se nachází v blízkosti hranic s Rumunskem.

V obci se nachází 3 prodejny potravin a pošta. Vaklino se nachází na hlavním tahu mezi Varnou a Rumunskem, silnice je ve velmi dobrém stavu. Ve vesnici žije hodně cizinců, hlavně Rusové, Rumuni, Poláci, ale také Češi.

Shabla

V Shable žije asi 4200 obyvatel.

Ve městě je veškerá občanská vybavenost - škola, školka, obchody, restaurace.

Město má jedny z nejkrásnějších divokých písečných pláží, které se táhnou od Shably až k rumunským hranicím. Známá je také prvním objeveným ropným polem v Bulharsku.

Mys Shabla je nejvýchodnějším geografickým bodem Bulharska. Stojí na něm i nejstarší maják na Balkáně.

Pro milovníky podmořské turistiky bude zajímavé, že v moři kolem Shably je mnoho potopených námořních plavidel, včetně ponorek z druhé světové války.

V regionu Shabla jsou také dvě chráněné oblasti:

Jezero Shabla, které se nachází přímo u pobřeží, je úžasným místem pro turisty a milovníky rybaření.

Šablenska tuzla se nachází nedaleko od jezera. Jde o lagunové jezero, jehož dno je bohaté na sirovodíkové bahno používané k bahenní terapii.

V blízkosti se nachází opravdové perly severního pobřeží např. mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, , Bolata, Topola a mnoho dalších. V Shable a okolí žije mnoho cizinců mezi nimi i nemálo Čechů.

Plocha
2300 m2
Obchod
5 km
Lékař
12 km
Kavárna
12 km
Restaurace
3 km
Bar
5 km
Škola/školka
5 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00