stavební pozemek na klidném místě, top cena, Mogilishte

Mogilishte, Bulharsko – ID 6723
24 000 € ≈ 609 480 Kč
Plocha 2200 m2
Moře 5 000 m
Období Celoroční

Nabízíme vám ke koupi stavební pozemek na velmi klidném místě a za skvělou cenu ve vesnici Mogiliste. Pozemek má 2200 m2 a je velmi dobře udržovaný. Na pozemku stojí zbytek 135 m2 domu určený k demolici, na pozemek je zavedena elektřina i obecní voda, odpad je možné řešit septikem. Pozemek je oplocený a nachází se na něm dobře udržovaný vinohrad. Pozemek má velký potenciál pro všechny pěstitele ovoce a zeleniny nebo hospodářských zvířat. Mogilishte je velmi klidná vesnice, 5 km od Kavarny. Žije zde cca 60 stálých obyvatel několik rodin cizinců včetně několika rodin Čechů. Do vesnice vede hlavní silnice ve velmi dobrém stavu.

Město Kavarna je přistavním městem v Bulharsku a nachází na skalnatém pobřeží v severní části bulharského pobřeží Černého moře. Počet obyvatel se pohybuje kolem 12 000. Kavarna je známá jako „rockové hlavní město Bulharska“, protože každé léto shromažďuje na jednom pódiu světoznámé rockové kapely. Historické muzeum Kavarna ukrývá nálezy z 5. – 6. století našeho letopočtu. Vystaveny jsou nálezy od thráckých kmenů obývajících kraj, ze života Slovanů a Prabulharů. Je zde kompletní vybavenost, obchody, restaurace, školy, školky, kavárny, nemocnice. Město se může chlubit udržovanou městskou pláží. V blízkosti se nachází opravdové perly severního pobřeží např. mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabla, Bolata, Topola a mnoho dalších. V Kavarně a okolí žije mnoho cizinců mezi nimi i nemálo Čechů. V okolí Kavarny jsou také skály, ze kterých je opravdu dech beroucí výhled na Černé moře. Je zde blízko také množství léčivých teplých pramenů. Také zde najdete lázně z léčivým bahnem, které má prokazatelný účinek na pohybový aparát.

Plocha
2200 m2
Obchod
6 km
Lékař
6 km
Kavárna
6 km
Restaurace
6 km
Bar
6 km
Škola/školka
6 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00