Stavební pozemek v blízkosti moře, Camposol, Španělsko

Camposol, Španělsko – ID 5173
39 000 € ≈ 985 335 Kč
Plocha 500 m2
Moře 15 000 m

Sníte o stavbě vlastního domu?

Je to úžasná příležitost, jak to udělat. Zakoupením stavebního pozemku o výměře 500 m2 si můžete navrhnout nemovitost o velikosti 100 m2 se dvěma ložnicemi a jednou koupelnou, která bude vypadat přesně tak, jak si přejete. Vše, co potřebujete, je požádat o příslušná povolení a licence. Je zde také možnost umístit na pozemek montovaný dům – jen nezapomeňte, že musí být schválen příslušnými úřady.

Pozemky se nacházejí v krásné urbanizaci Camposol (sektor C), v klidné oblasti ve stále oblíbené Residencial Camposol Golf Development.

Camposol, který se může pochlubit úžasnými plážemi, golfovým hřištěm, dvěma obchodními centry a dětským hřištěm, je také jen 30 minut jízdy od národního letiště Murcia a 1 hodinu jízdy od letiště Alicante, takže je velmi žádaný. umístění. Můžete prozkoumat malebnou krajinu, protože sousedství leží v přirozeném, širokém údolí obklopeném různými horskými pásmy a nádhernou otevřenou, zvlněnou krajinou.

Je tu zábava pro celou rodinu, protože se můžete zabavit na zábavném 18jamkovém golfovém hřišti, nebo se alternativně zapojit do dobrého jídla v jedné z mnoha okolních restaurací, zatímco děti navštíví dětské hřiště nebo hrát na fotbalovém hřišti, které bylo vybudováno v sektoru D. Za pouhých 15 minut jízdy autem se můžete vydat na nádherné středomořské pláže nebo do úžasného přístavu Puerto de Mazarron.

Plocha
500 m2
Obchod
2 km
Lékař
1 km
Kavárna
2 km
Restaurace
2 km
Bar
2 km
Škola/školka
6 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00