Stavební pozemek za skvělou cenu, Achtopol

Ahtopol, Bulharsko – ID 7401
36 000 € ≈ 908 460 Kč
Plocha 991 m2
Období Celoroční

Nabízíme Vaší pozornosti hezký stavební pozemek v Ahtopol, Bulharsko. Plocha pozemku činí 991 m2. Výborná investiční příležitost, doporučujeme!

Ahtopol je velmi příjemné malé rybářské městečko s přístavem. Příroda v okolí je ospalá a nádherná, útesy divoké. To se ale brzy změní kvůli tomu, že je v osobu moderny jachtový přístav. Má to být třetí největší jachtový přístav ve středomoří s velkou přístavní hrází (říkají tomu bulharsky "podkova") a s novým majákem. Určitě pak ceny rychle stoupnou, až sem bude jezdit spousta jachtových zbohatlíků. Pláž je u Ahtopole jedna velká (severně od města za útesem) a spousta malých písčin.

Okolí Ahtopole rozhodně stojí za návštěvu. Kolem mloře jsou zajímavé útesy vysoké asi 10 až 25 metrů a na nich pobřežní rovinaté stepi. Pastviny a ovce jsou tu všude normální věc. Sem tam nějaký lesík. Na jih se touto krajinou dá po nově vybudované turistické stezce nebo po hlavní silnici dojít do Sinemorce. Na západ od Ahtopol asi dva kilometru dál se můžete dostat do kopců pohoří Strandža, které jsou už pár let národní park, nebo například k řece Veleka, která národním parkem pomalu protéká. Na sever se z Achtopole dá podél moře nebo po silnici pohodlně dojít do Varvary.

Plocha
991 m2
Obchod
220 m
Lékař
230 m
Kavárna
450 m
Restaurace
180 m
Bar
260 m
Škola/školka
130 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00