Studio v luxusním komplexu Diamant, 400 metrů od pláže, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 7039
57 000 € ≈ 1 421 865 Kč
Plocha 35 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 3/6
Moře 400 m
Poplatek za služby 385 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vaší pozornosti apartmán 1+kk o ploše 35 m2, který se nachází ve třetím podlaží ze šesti pater v komplexu Diamant Residence, Sluneční pobřeží, Bulharsko. Dispozice: chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s toaletou a prostorný balkon s výhledem na bazén. Diamant Residence je luxusní čtyřhvězdičkový apart-hotel luxusní třídy. Jedná se o komplex jedinečný svým rozsahem a krásou, s velkým množstvím služeb a vybavení. Komplex se nachází na pohodlném a snadno dostupném místě, pouhých 400 metrů od krásné pláže. Na území Rezidence Diamant se nachází: 2 venkovní bazény, 1 krytý bazén, bar a restaurace u bazénu, prostorná relaxační zóna s lehátky, 3 restaurace, venkovní hřiště, dále dětský pokoj, posilovna, mini tenis, internetová místnost, kulečník, večerní animace pro děti i dospělé, různé druhy lázeňských procedur, čistírna, kryté parkoviště, konferenční místnost, půjčovna kol , 24/7 ostraha, údržba území správcovské společnosti. Rezidence Diamant má na území naprosto vše potřebné, aby se hosté a majitelé cítili pohodlně, aniž by opustili komplex. Poplatek na údržbu činí 400€ ročně.

Jedinečnost Diamant Residence není jen v množství služeb a kráse budovy, ale také v její poloze. Komplex je obklopen krásnými a moderními budovami a nachází se na klidném místě, daleko od hluku letoviska, ale zároveň je vše, co potřebujete pro pohodlný pobyt, v docházkové vzdálenosti.

Vzdálenost ke krásné pláži je pouhých 400 metrů, k nejbližšímu supermarketu T-Market je vzdálenost 200 metrů. Mini aquapark Kotva je vzdálený 150 metrů.

Nedaleko od komplexu, 100 metrů od hotelu, se nachází fotbalový stadion Nessebar.

Jedno z nejkrásnějších míst na pobřeží Černého moře, starobylé město Nesebar, je vzdálené 2 km. v docházkové vzdálenosti je autobusová zastávka, ze které jezdí pravidelně autobusy do centra Slunečného pobřeží, Nessebaru, Sveti Vlas, Elenite.

Diamant Residence je místo, kam se bude chtít znovu a znovu vracet.

Vzdálenost na letiště Burgas-20 km.

Poplatek za údržbu činí 385€ ročně.

Koruna se k Euru posunula na nejsilnější úroveň za 11 let! Koupě nemovitosti za Eura nikdy nebyla a nebude výhodnější!

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
3
Počet podlaží
6
Dispozice
1+kk
Plocha
35 m2
Užitná plocha
30 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
60 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00