Stylový 2+kk v komplexu Rainbow 4, Sluneční pobřeží

Sluneční pobřeží , Bulharsko – ID 6621
64 500 € ≈ 1 572 510 Kč
Plocha 72 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 6/6
Moře 300 m
Poplatek za služby 12 € za m2/rok
Stav Volné
Nabízíme stylové zařízený apartmán o rozloze 2+kk, o celkové ploše 72m2, situován v šestém a zároveň posledním podlaží v soukromém komplexu Rainbow 4 na Slunečním pobřeží, Bulharsko. Dispozice bytu je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s toaletou, ložnice, terasa s výhledem na moře a na bazén. Cena je včetně kompletního nábytku a vybavení.
Komplex, ve kterém je apartmán situován se nachází pouhých 300 metrů od krásné pláže Cacao Beach. Komplex má velký udržovaný areál, velký bazén, relaxační zóny, restaurace, dětské hřiště, parkoviště, SPA, ostrahu. Nemovitost má vysoký potenciál dobrých příjmů z pronájmu. Komplex Rainbow 4 se nachází v jižní části Slunečného pobřeží, v oblasti s výbornou infrastrukturou a komunikací, v docházkové vzdálenosti do města Nesebar. V blízkosti se nachází supermarket, obchody, lékárna, zdravotní středisko, restaurace, kavárny, dětská hřiště, autobusové zastávky.
Poplatek na údržbu činí 12€/m2 ročně. Parádní cena! Doporučujeme!
My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.
Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.
Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.
Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.
Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.
Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.
Podlaží
6
Počet podlaží
6
Dispozice
2+kk
Plocha
72 m2
Užitná plocha
63 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
70 m
Lékař
700 m
Kavárna
150 m
Restaurace
60 m
Bar
60 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00