SVETI FILIP I JAKOV, TURANJ, Apartmán k nastěhování, 90 m od moře, zahrada

Sveti Filip i Jakov, Turanj, Chorvatsko – ID 8275
223 000 € ≈ 5 446 775 Kč
Plocha 86 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 1/3
Moře 90 m
Stav Volné
Období Letní sezóna
Na prodej nový, apartmán v kvalitní novostavbě s výhledem na moře na skvělém místě v Turnje, jen 90 m od moře a udržovaných pláží.

Apartmán se nachází ve zvýšeném přízemí budovy a skládá se ze vstupní části, obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou, 2 ložnic, chodby, koupelny, toalety a lodžie s výhledem na moře!
K bytu náleží komora (3,4 m2), venkovní parkovací stání (12 m2) a zahrada ve dvoře domu (cca 100 m2).
Vnitřní prostor bytu zaujímá plochu 64,09 m2 a celková užitná výpočtová hodnota plochy bytu s příslušenstvím je 86 m2.

Výhodou koupě této nemovitosti je, že prodávající je právnická osoba, kupující tedy neplatí daň z nemovitosti!

Poloha apartmánu je vynikající díky blízkosti moře a pláže (pouze 90 m), stejně jako veškeré další vybavení nezbytné pro každodenní život (obchod, kavárna, restaurace...)

Turanj je turistické město spojené promenádou "Lungo mare" s centrem Sv. Filip a Jakub. Právě blízkost větších center z něj dělá atraktivní místo, které je dostatečně blízko, a přitom dostatečně daleko od shonu. Město se táhne podél 4 km dlouhého pobřeží, které se nachází v Pašmanském kanálu obklopené malým souostrovím se 16 ostrůvky. Vzdálenost do města Zadar je cca. 20 km a na letiště Zadar cca. 13 km.

Malé malebné městečko Sveti Filip i Jakov se nachází na pobřeží Pašmanského moře mezi Zadarem a Biogradem. Svatý. Filip i Jakov je místo známé svými bývalými letohrádky, které předcházely dnešním chalupám a rozvinutému cestovnímu ruchu. Svatý. Filip i Jakov je známý pro své krásné oblázkové a písečné pláže. Stejně tak po délce pláže vede krásná promenáda, která spojuje Riviéru sv. Filip a Jakov – Turanj.

Toto malé místo vám nabízí vše, co potřebujete pro každodenní život a pro ideální dovolenou. Četné restaurace, kavárny a obchody vám pobyt na tomto místě ještě zpříjemní. Sveti Filip i Jakov je spojen přímo s městem Biograd, které nabízí četná doplňková zařízení, a v bezprostřední blízkosti se nachází známý, nově vybudovaný Fun Park Mirnovec.
Podlaží
1
Počet podlaží
3
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
86 m2
Užitná plocha
84 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
1 km
Lékař
2 km
Kavárna
70 m
Restaurace
80 m
Bar
120 m
Škola/školka
380 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00