Světlý 3+kk s výhledem na moře, uzavřený komplex, Nesebar

Nesebar, Bulharsko – ID 4652
128 000 € ≈ 3 166 720 Kč
Plocha 77 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 6/6
Moře 200 m
Poplatek za služby 7 € za m2/rok
Stav Volné

Nabízíme světlý apartmán o rozloze 3+kk, o velikosti 77m2, situován v šestém podlaží ze šesti pater, v soukromém komplexu Life Style Deluxe v Nesebar, Bulharsko. Dispozice je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, dvě koupelny s toaletami a dvě terasy, jedna s výhledem na moře. Cena je včetně nábytku a vybavení dle aktuálních fotografií. Life Style Deluxe se nachází v novém Nesebaru - areál Akrotiria. Komplex je navržen jako pro celoroční bydlení s veškerými službami a občanskou vybaveností na svém území. V bezprostřední blízkosti se nachází několik čistých a krásných pláží jižního Černého moře - jižní pláž Nessebar, pláž Akrotiria a pláž Národní sportovní akademie.

Infrastruktura:

-Oplocené a hlídané území

-Bazén s barem a fontánou, slunečníky a lehátky

-Bazén pro děti.

-Dětské hřiště / pískoviště, houpačky a skluzavky

-Masážní stan

-Letní zahradní restaurace

-Velké zelené plochy

-Hlídané parkoviště

Poplatek na údržbu činí 7€/m2 ročně.

V bezprostřední blízkosti je několik krásných pláží a do centra Nesebaru je to asi 10 minut chůze.

Nabídka ideální na celoroční bydlení a na pronájem.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Městečko Nessebar je jedním z nejnavštěvovanějších bulharských letovisek na pobřeží Černého moře. Leží 38 km od Burgasu a 100 km jižně od Varny na skalnatém poloostrově stejného jména, který volně navazuje na písečné Slunečné pobřeží na jihu.

Městečko bylo roku 1056 vyhlášeno architektonickou a archeologickou rezervací. Od roku 1983 je zapsáno v seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Pro toto malebné místo je typická černomořská zástavba dvoupatrových dřevěných domů, tisknoucích se k sobě v křivolakých uličkách. Atmosféru dotvářejí četné kostely především z byzantského období (kostel Sv. Jana Křtitele z 11. stol., Sv. Štěpána z 10. stol. s nádhernými nástěnnými malbami z období bulharského národního obrození i kostel Pantokratora). Nejstarším dochovaným kostelem je Bazilika, která pochází patrně z 5. stol.. V centru města stojí Starý Biskupský palác, který bezesporu patří mezi nejpůsobivější dominanty města. Na okraji starého města stojí unikátní dřevěný větrný mlýn. Za návštěvu zajisté stojí i Archeologické muzeum s rozsáhlou sbírkou ikon a antickou keramikou nebo klášter Sv. Jiří. Nedaleko přístavu jsou dobře zachovalé hradby, ve městě je dláždění z dob středověku i antického Řecka a Říma. Dlážděné, pečlivě udržované uličky, starověké kostely a roubené domky z 19. století dodávají tomuto městečku nebývalé kouzlo. Můžete se zde celé dlouhé hodiny toulat a obdivovat nabídku řemeslných výrobků a seznamovat se s bohatou minulostí. Milovník historie a architektury se tu určitě nudit nebude. Naleznete tu také malé obchody, tržiště, hospůdky, přístav. Nachází se tu hned několik pláží. V jižní části městečka se nachází ta nejzajímavější pláž, Jižní pláž. Zajímavá je především její délka, a pokud se zadíváte pozorně, zjistíte, že plynule navazuje na pláž, která se táhne až od Slunečného pobřeží. Pláž je písčitá, s pozvolným vstupem do moře a nabízí široké spektrum sportovního vyžití( fotbal, volejbal, ízda na vodním skútru aj.). Podél písečné pláže na pevnině, 2 km od starého centra se nachází nová čtvrť. Blízkost Slunečního Pobřeží nabízí možnost využít kompletně nabídky sportu a zábavy a ostatních služeb i v tomto středisku. Pestrost a kombinace historie s moderními službami a noční posezení v restauraci na skále nad mořem ve starém Nesebru jsou důvody k návštěvě a trávení dovolené na tomto kouzelném místě.

Toto úchvatné místo je jako stvořené pro romantiky, milovníky nočního života, historie, kultury a dobrého jídla. Nessebar by si neměl nechat ujít nikdo, kdo chce poznat Bulharsko a jeho zvyky.

Podlaží
6
Počet podlaží
6
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
77 m2
Užitná plocha
67 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
580 m
Lékař
1 km
Kavárna
400 m
Restaurace
150 m
Bar
30 m
Škola/školka
700 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00