Townhouse, s výhledem na moře, luxusně vybavený, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 2463
140 000 € ≈ 3 407 600 Kč
Plocha 126 m2
Dispozice 3+1
Podlaží 1/2
Moře 400 m
Stav Volné
Nabízíme luxusně vybavený, nádherný městský dům s výhledem na moře, v Sveti Vlas, Bulharsko. Nachází se v nejlepší a klidnější oblasti komplexu vyšší třídy. Výhled na moře je i když ležíte na trávníku na dvoře. Celková plocha je 126,3 m2. K domě patří vlastní dvorek.
Dispozice-
Přízemí: veranda, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s toaletou, ložnice, technická místnost-sklad
První nadzemní podlaží : terasa, dvě ložnice, koupelna, prádelna. Rekonstrukce proběhla v roce 2014, výměna veškerého zasklení za tepelně úsporné, podlahy v prvním patře s infračerveným vytápěním, invertorové klimatizace Mitsubishi ve všech místnostech s možností vytápění do -25 stupňů, designový nábytek a prvotřídní spotřebiče. LED úsporné osvětlení. Dům je vybavený na celoroční, pohodlné užívání.
Komplex, ve který je apartmán situován má bazén pro děti i dospělé, relaxační zóny, restauraci, tělocvičnu, velmi prostorný areál s terénními úpravami. V blízkosti je kostel svatého Vlasije, amfiteátr, autobusová zastávka, supermarket., Velmi výhodná poloha, k moři cca 400 metrů, do centra Sveti Vlas 10 minut chůze. Komplex má velké parkoviště.
Poplatek na údržbu činí pouhých 700€ ročně.
Vážení klienti, s ohledem na momentální situaci provádíme prohlídky on-line formou živého vysílání. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu.Sveti Vlas je příjemné městečko na úpatí Staré planiny, 4 km od Slunečného pobřaží. Vzdálenost od tohoto letoviska je opravdu nepatrná. Nebude trvat dlouho a obě města se díky výstavbě v hojně navštěvovaném a oblíbeném Slunečním pobřeží propojí. Lokalita známá pod názvem Sveti Vlas má poměrně zajímavou historii, ale z hlediska turistického ruchu zcela jistě ještě čeká na dobu své největší slávy. Středisko Sveti Vlas najdeme zhruba 13 kilometrů od města Nessebar, který je známý jak mezi turisty, tak i mezi milovníky zajímavých památek. Sveti Vlas je klidnějším letoviskem bez velké masy turistů. Pláže jsou úzké a méně přeplněné než u Slunečného pobřeží.
V městečku najdeme několik menších pláží, písčitých i oblázkových. Moře je zde čisté a vstupy do moře pozvolné.
Pláž v Sveti Vlasu směřuje na jih. Písek je jemný, zlatý, nicméně v areálů se vyskytují i romantické kamenné pláže. Unikátní kombinace čistého horského vzduchu, mořského podnebí a krásnou přírodu. Letní dny se vyznačují klidným ráno a poměrně chladným, neuvěřitelně příjemným odpolednem. Jedinečný dlouhý, teplý a tichý podzim. Posledních několik let jsou zaznamenané v polovině prosince teploty 15 stupňů. Zima zde ne trvá déle než měsíc. Ideální volba na celoroční užívání, podnebí prokázané veľmi dobře přispívající lidskému zdraví.
Díky tomu, že se městečko nachází ve svahu, můžete navštívit zalesněné pohoří a udělat si tak příjemnou procházku. Ceny jsou zde velice příznivé. Příjemné počasí v kombinaci s vlhčím mořským vzduchem jsou ideální pr
Podlaží
1
Počet podlaží
2
Dispozice
3+1
Výhled na moře
Ano
Plocha
126 m2
Užitná plocha
111 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
410 m
Lékař
30 m
Kavárna
180 m
Restaurace
30 m
Bar
50 m
Škola/školka
80 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00