Umag, vila v první řadě u moře, centrum města

Umag, Chorvatsko – ID 10205
1 350 000 € ≈ 34 283 250 Kč
Plocha 360 m2
Dispozice 4+kk
Moře 20 m
Stav Volné
Období Celoroční

Na prestižním místě v Umagu, v první řadě u moře a městské pláže, se prodává samostatný luxusní dům o rozloze 260 m2. Dům se nachází přímo v centru Umagu, v bezprostřední blízkosti pláže, s nádherným výhledem na moře a město.

Tato výjimečná nemovitost má 2 patra.

V přízemí se nachází otevřený obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, velká terasa s výhledem na moře, koupelna, chodba a sklad. V obývacím pokoji je krb a podlaha v přízemí je obložena granitem. Vnitřní schodiště, které vede na druhé patro domu, je obloženo kamenem a zábradlí je ze skla.

Druhé patro má 3 ložnice a tři koupelny.

Dům je vybaven bezpečnostními dveřmi a kamerovým systémem. Vytápění je zajištěno podlahovým vytápěním a ventilovými konvektory pro rychlé vytápění a chlazení, a také tepelným čerpadlem.

Při stavbě domu byly použity materiály nejvyšší kvality, PVC okna, hliníkové žaluzie a vše na míru.

Zahrada o rozloze 115 m2 je oplocená, má dva parkovací stání a přímý vstup na pláž. Existuje také možnost rozšíření domu podle platného územního plánu.

Umag je staré město s přístavem a významné přímořské lázeňské středisko v nejsevernější části západoistrijského přímoří. Představuje první město při příjezdu do Chorvatska od severu – od slovinského hraničního přechodu Sečovlje/Plovanija, vzdáleného jen 10 km. Proto bývá nazýván "brána do Istrie". Oblíbené rušné letovisko Umag lze charakterizovat jako příjemnou kombinaci dávné historie a moderní současnosti, protože tu návštěvník najde jak historické památky minulosti pocházející až z antiky, tak i velmi kvalitní ubytovací kapacity, rozmanité služby a skvěle vybavené pláže. Město má velmi úrodné okolí. Příznivé podnebí přeje pěstování vinné révy a oliv. Istrijská vína stále častěji vítězí v mezinárodních soutěžích a také istrijské oleje obstojí svojí kvalitou v tvrdé konkurenci. Další tradiční komoditou jsou rajčata (závod na zpracování rajčat). Díky okolním mělčinám má dobré podmínky pro rybolov, které se zpracovávají ve zdejších závodech. Nevelké staré jádro leží na poloostrůvku mezi dvěma mělkými zálivy, v severním se nachází přístav, na jehož konci je jachtařská marina (ACI Marina Umag).

Jsme realitní agentura s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací.

Pro více zajímavých a aktuálních nabídek se podívejte na naše stránky.

Tým Mojenemovitostumore

Tuto nabídku si právě prohlíží další 2 lidé
Proces nákupu v Chorvatsku Investice Dofinancování Reference Užitečné informace
Hledáte nemovitost jako investici? Zkuste jainvestuji.cz.
Počet podlaží
2
Dispozice
4+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
360 m2
Pozemek
233 m2
Užitná plocha
260 m2
Terasa
Ano
Zastavěná plocha
130 m2
Parkování
Ano
Sklep
Ano
Obchod
240 m
Lékař
800 m
Kavárna
170 m
Restaurace
170 m
Bar
170 m
Škola/školka
180 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00