Útulný 1+kk, 300m od Cacao beach, vhodný na pronájem, uzavřený komplex, Sluneční pobřeží

Sluneční pobřeží, Bulharsko – ID 7293
44 000 € ≈ 1 071 620 Kč
Plocha 36 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 3/6
Moře 300 m
Poplatek za služby 432 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční
Nabízíme ke koupi apartmán o rozloze 1+kk, ve městě Slunečné pobřeží v uzavřeném komplexu Rainbow 2. Apartmán se nachází ve třetím podlaží z šesti pater. Dispozice: kuchyňský kout s obývací a odpočinkovou částí, koupelna s toaletou a balkon. Celková plocha apartmánu je 36m2 a prodává se kompletně zařízený a vybavený. Apartmán je obzvlášť vhodný jak na pronájem, tak i k celoročnímu bydlení. Velice dobrá cena! Doporučujeme.
Komplex Rainbow 2 je postaven v jižní části známého letoviska Slunečné pobřeží, 300 metrů od pláže "Cacao Beach". Do starobylého města Nesebar dojdete za 15 minut. Areál je velký a upravený. V komplexu je k dispozici Vám i Vašim hostům:
Velký bazén, recepce, bar a restaurace, 24h ochrana, dětské hřiště, krásný upravený areál. Poplatek na údržbu činí 432€ ročně.
My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.
Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nessebaru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.
Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.
Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nessebaru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.
Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.
Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.
Podlaží
3
Počet podlaží
6
Dispozice
1+kk
Plocha
36 m2
Užitná plocha
31 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
80 m
Lékař
800 m
Kavárna
240 m
Restaurace
30 m
Bar
60 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00