Útulný 1+kk, 450 metru od Cacao Beach, Rainbow 3, Sluneční pobřeží

Sluneční pobřeží , Bulharsko – ID 6622
49 500 € ≈ 1 204 830 Kč
Plocha 36 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 2/6
Moře 450 m
Poplatek za služby 12 € za m2/rok
Stav Volné
Nabízíme apartmán o rozloze 1+kk, o velikosti 36m2, situován ve druhém podlaží ze šesti pater v komplexu Rainbow 3 na Slunečním pobřeží, Bulharsko. Cena je včetně nábytku a vybavení. Dispozice je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem a s odpočinkovou částí, koupelna s toaletou, terasa. Rainbow 3 se nachází v klidné oblasti, pouhých 450 metrů od pláže. V blízkosti je nádherný park s dunami a zeleň. Bohaté vybavený komplex v celoročním provozů. Majitelům a jejích hostům jsou v komplexu k dispozici:
Restaurace, bar, minimarket, BBQ, recepce, tři bazény, relaxační zóny, dětské hřiště, Fitness, jakuzzi, masáže, udržována zahrada, zahrada, 24h ochrana, parkoviště. Poplatek na údržbu činí 12€/m2 ročně. Velice výhodná cena!
My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.
Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.
Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.
Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.
Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.
Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.
Podlaží
2
Počet podlaží
6
Dispozice
1+kk
Plocha
36 m2
Užitná plocha
31 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
30 m
Lékař
720 m
Kavárna
190 m
Restaurace
60 m
Bar
70 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00