Útulný 2+kk v komplexu Bay View, Carevo, Bulharsko

Carevo, Bulharsko – ID 7987
54 000 € ≈ 1 314 360 Kč
Plocha 54 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 1/5
Moře 100 m
Poplatek za služby 8 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční
Nabízíme vám útulný apartmán o rozloze 2+kk, o velikosti 54m2, situován v první nadzemní podlaží ( ne přízemí) v komplexu Bay View v Carevo, Bulharsko. Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou a terasa s malou zahrádkou. Terasa je přístupná z obou pokojů. Budova se nachází jen pár kroků od krásné pláže. Cena je včetně nábytku a vybavení dle aktuálních fotografií.
V komplexu jsou k dispozici vám i vašim hostům:
Spa centrum
Fitnes
Venkovní bazén
Restaurace a kavárna
Parkoviště
Poplatek naúdržbu činí 8€/m2 ročně. Velice dobrá nabídka, doporučujeme!
Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.
Carevo je město v jihovýchodním Bulharsku. Leží v Burgaské oblasti, v obštině Carevo, jejímž je sídlem. Je to známé letovisko na jižním bulharském pobřeží Černého moře. Žije zde přes 6 000 obyvatel. Z minulosti je známo pod jménem Mičurin. Město se rozkládá na pobřeží Černého moře, 70 km jihovýchodně od města Burgas. Leží na dvou poloostrovech, přičemž starší část – čtvrť Vasiliko na jihu, leží na stejnojmenném poloostrově, na jehož konci vybíhá mys Kastro. Jižně od města se vypíná hora Papija (502 m n. m.) z pohoří Strandža.
Podnebí ve městě je mírné, přechodného typu, ovlivněné mořem. Průměrná roční teplota je 13,1 °C, úhrn ročních srážek je 655 mm.
Podlaží
1
Počet podlaží
5
Dispozice
2+kk
Plocha
54 m2
Užitná plocha
47 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
970 m
Lékař
890 m
Kavárna
500 m
Restaurace
280 m
Bar
390 m
Škola/školka
530 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00