Útulný apartmán s terasou v krásném městě Risan

Risan, Černá Hora – ID 8992
105 000 € ≈ 2 558 850 Kč
Plocha 64 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 1/4
Moře 135 m
Stav Volné
Období Letní sezóna
Vítejte v tomto útulném a prostorném apartmánu v krásném městě Risan! Nachází se v malebné části města a je vynikajícím místem pro pohodlný pobyt.
Rozloha bytu je 56m2, poskytuje dostatek prostoru pro Vaše pohodlí a relaxaci. Je ideální pro pár nebo malou rodinu, kteří hledají útulné ubytování s uvolněnou atmosférou.
Plocha terasy 8m2

O komplexu, ve kterém se apartmán nachází, je třeba poznamenat, že je vybaven moderním video monitorovacím systémem, který vám poskytne další úroveň zabezpečení. Navíc se nemusíte starat o parkování pro své auto, jelikož v blízkosti domu je dostatek volných parkovacích míst.
Celkově vzato, tento apartmán v Risan je skvělou kombinací pohodlí, bezpečnosti a krásných výhledů. Zde si můžete užívat klidu a pohodlí, obklopeni krásnou přírodou a pohostinnou atmosférou tohoto jedinečného města.

Risan je černohorské město ležící v zálivu Boka Kotorska a patří mezi významné turistické cíle této oblasti. Je nejstarší osadou v tomto zálivu a značný věhlas si získalo zejména díky velmi cenným archeologickým nalezištím, které se pyšní zápisem na seznamu UNESCO. Risan je však také velmi klidné přímořské letovisko, kde se lze oddávat příjemné relaxaci na některé z menších pláží. Celé letovisko je chráněno vysokým hřebenem vápencových útesů.. Při pobřeží se nachází i několik restaurací a kaváren, které zvou k příjemnému posezení
Podlaží
1
Počet podlaží
4
Dispozice
2+kk
Plocha
64 m2
Užitná plocha
62 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
220 m
Lékař
400 m
Kavárna
330 m
Restaurace
390 m
Bar
410 m
Škola/školka
780 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00