Velký 3+kk s výhledem na moře, 50m od pláže, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 10411
122 000 € ≈ 3 043 290 Kč
Plocha 136 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 6/7
Moře 50 m
Poplatek za služby 8 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme Vám 3+kk s celkovou plochou 136m2, situovaný v šestém podlaží ze sedmi pater, v soukromém komplexu Planeta na Slunečném pobřeží. Dispozice: předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, koupelna s toaletou a terasa s výhledem na moře. Luxusní, prvotřídní Planeta komplex se nachází pouhých 50 metrů od pláže v centru Slunečného pobřeží a nabízí bazény s tobogány.

Bazén má 2 oddělené části pro děti a hlavní část s hloubkou 180 cm. Okolí bazénu je přes den ideální k opalování. V noci je bazén pěkně osvětlený. V restauraci s kapacitou 850 míst se podávají vynikající pokrmy. Podél bazénu je snack bar až pro 100 osob, kde se podávají pozdní snídaně, lehký oběd a odpolední občerstvení. Lobby bar je příjemným místem pro večerní setkání a nabízí různé alkoholické, nealkoholické a teplé nápoje.

Hotel Planeta zahrnuje také wellness centrum a posilovnu.

Hned u bazénu se nachází animační sál, který je dějištěm zábavy pro všechny hosty a těšit se můžete na aqua aerobik, karaoke či lekce tance.

Poplatek na údržbu činí 8€/m2 ročně.

Velice dobrá nabídka, doporučujeme!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
6
Počet podlaží
7
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
136 m2
Užitná plocha
115.68 m2
Terasa
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
60 m
Lékař
840 m
Kavárna
260 m
Restaurace
110 m
Bar
120 m
Škola/školka
790 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00