Velký stavební pozemek s potenciálem, top cena, Ireček

Kavarna, Bulharsko – ID 5979
15 000 € ≈ 370 950 Kč
Plocha 2400 m2
Moře 12 000 m

Nabízíme vaší pozornosti stavební pozemek na kterém se nachází dům, který částečně shořel a je tím pádem k totální rekonstrukci. Zastavěná plocha domu je cca 100 m2. Na pozemku je zavedena obecní voda, elektřina a odpad je řešen septikem. Pozemek má 2400 m2 a má velký potenciál pro všechny pěstitele ovoce a zeleniny nebo hospodářských zvířat. Je to velmi klidné místo. Nejbližší pošta a obchod je ve vedlejší vesnici vzdálené cca 4 kilometry.

Ireček je vesnice nazvaná je na počest českého historika a politika Konstantina Jirečka, který byl i ministrem Bulharské vlády. Vesnice má málo stálých obyvatel - pouze 3. Je zde ale hodně nemovitostí které lidé v okolí mají jako chaty. Nachází se cca 12 kilometrů od moře a od města Kavarna pod které spadá.

Město Kavarna je přistavním městem v Bulharsku a nachází na skalnatém pobřeží v severní části bulharského pobřeží Černého moře. Počet obyvatel se pohybuje kolem 12 000. Kavarna je známá jako „rockové hlavní město Bulharska“, protože každé léto shromažďuje na jednom pódiu světoznámé rockové kapely. Historické muzeum Kavarna ukrývá nálezy z 5. – 6. století našeho letopočtu. Vystaveny jsou nálezy od thráckých kmenů obývajících kraj, ze života Slovanů a Prabulharů. Je zde kompletní vybavenost, obchody, restaurace, školy, školky, kavárny, nemocnice. Město se může chlubit udržovanou městskou pláží. V blízkosti se nachází opravdové perly severního pobřeží např. mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabla, Bolata, Topola a mnoho dalších. V Kavarně a okolí žije mnoho cizinců mezi nimi i nemálo Čechů. V okolí Kavarny jsou také skály, ze kterých je opravdu dech beroucí výhled na Černé moře. Je zde blízko také množství léčivých teplých pramenů. Také zde najdete lázně z léčivým bahnem, které má prokazatelný účinek na pohybový aparát.

Plocha
2400 m2
Obchod
10 km
Lékař
10 km
Kavárna
10 km
Restaurace
9 km
Bar
10 km
Škola/školka
9 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00