Více apartmánový dům ve Baška, ostrov Krk

Baška, Chorvatsko – ID 8325
440 000 € ≈ 11 158 400 Kč
Plocha 350 m2
Dispozice jiný
Moře 500 m
Stav Volné
Období Letní sezóna
Ostrov Krk, Baška, prodej zařízeného domu o celkové rozloze 150 m2, se zahradou 100 m, v klidné lokalitě, 500 m od pláže.
Dům se skládá ze 3 apartmánu, každý o rozloze 46 m2 se 3 vlastní parkovací místa a 1 samostatný byt o rozloze 25 m2 ve dvoře.
Každý ze 4 bytů je právně samostatný, s vlastními normami pro vodu, elektřinu a inženýrské sítě


Baška se rozprostírá v širokém zálivu v jihovýchodní části ostrova Krk. Okolní horské hřbety dávají Bašce výjimečně atraktivní vzhled. Mezi turisty je Baška proslavená především díky své krásné 1,8 km dlouhé pláži Vela - ta je v některých místech písečná a jinde oblázková. Jemný písek na pláži a pozvolný vstup do moře láká především rodiny s malými dětmi. U pláže Vela najdete také mnoho druhů zábavy nejen pro děti, kavárny i restaurace. V Bašce se tedy rozhodně nudit nebudete.
Baška se může pochlubit několika historickými památkami a zajímavou architekturou. Ve starém městě se můžete procházet úzkými, křivolakými uličkami. Sklenku výborného místního vína Žlahtina si můžete vychutnat v řadě kaváren či restaurací přímo na promenádě.
Během léta probíhají v Bašce rybářské večery s tradiční chorvatskou hudbou a další kulturní události. Je to místo, kde to zkrátka žije.
Restaurace, kavárny, cukrárny, pekárny, obchody, muzeum, banky, bankomaty, pošta, kostel sv. Antonína (Crkva sv. Antuna), mořské akvárium, tobogán (u pláže), zábavní park pro děti Funny Park (viz níže), lodní taxi (taxi boat), půjčovny člunů, kajaků, kol, skútrů i čtyřkolek (tzv. quad). Po promenádě jezdí vláček.
Baška má krásnou přírodní písečnou pláž Vela pláže, zvanou někdy také jen pláž Baška. Je dlouhá bezmála 1,8 km a byla oceněná Modrou vlajkou - symbolem čistoty. V některých částech je pláž Vela písečná, jinde najdete směs písku a oblázků. Vstup do moře je však všude pozvolný. Na pláži jsou kavárny, restaurace, půjčovna člunů, šlapadel, lehátek a slunečníků, tobogán i sprchy (za poplatek).
Na severní část Vela pláže navazuje řada menších písčitooblázkových pláží.
Počet podlaží
3
Dispozice
jiný
Plocha
350 m2
Pozemek
300 m2
Užitná plocha
150 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Zastavěná plocha
50 m2
Parkování
Ano
Obchod
70 m
Lékař
630 m
Kavárna
70 m
Restaurace
120 m
Bar
500 m
Škola/školka
390 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00