Vila 3+kk se střešní terasou a krásným výhledem na hory, rezidenční čtvrť Camposol Golf, Španělsko

Camposol, Španělsko – ID 10146
68 000 € ≈ 1 656 140 Kč
Plocha 90 m2
Dispozice 3+kk
Moře 15 000 m
Stav Volné
Jsme jednička na trhu a odborníci na vaše nemovitosti v zahraničí. Naším cílem je představit atraktivní nemovitosti v zahraničí na českém trhu. Pojďte s námi do Španělska a využijte náš investiční zájezd na prohlédnutí atraktivních nemovitostí.

Nabízíme vám skvělou vilu o celkové ploše 90 m2 v klasickém stylu s klimatizací a stropními ventilátory, s jihozápadně orientovanou přední terasou. Vstup do vily je po schodech, které vedou na přední terasu s pergolou. Tu lze za malé náklady snadno přestavět na zimní zahradu a získat tak více obytného prostoru k celoročnímu užívání. Vstupní dveře vedou přímo do velkoryse zařízeného obývacího pokoje. Oblouk vede do plně vybavené kuchyně s dostatkem prostoru a skříní. Kuchyň je vybavena spotřebiči, které jsou zahrnuty v ceně. Dveře do kuchyně vedou na prostornou zadní terasu se schody vedoucími na střešní solárium. Ze střechy je nádherný panoramatický výhled na okolí a daleké hory. Solárium pokrývá celou půdorysnou plochu vily a je nádherným prostorem, ve kterém si můžete vytvořit vlastní střešní zahradu nebo oázu. K dispozici jsou dvě velké ložnice, obě s vestavěnými skříněmi, a kompletně vybavená rodinná koupelna se sprchovým koutem nad vanou.
Nemovitost se nachází v klidné oblasti ve stále oblíbenější rezidenční čtvrti Camposol Golf. Camposol (země slunce) se nachází v širokém přírodním údolí a je obklopen několika horskými masivy a nádhernou otevřenou a zvlněnou krajinou. Camposol těží ze dvou nákupních center, v obou najdete řadu supermarketů, obchodů, veterináře, optika, kadeřníka, zubaře, banky, poštu, bary a restaurace. Nedávno přibyl dětský park a samostatné fotbalové hřiště. Camposol je vzdálen 15 minut jízdy od krásných středomořských pláží a nádherného Puerto de Mazarrón. Mezinárodní letiště Murcia (Corvera) je vzdáleno necelých 30 minut jízdy autem a letiště Alicante přibližně 1 hodinu jízdy.

Vážení klienti, s ohledem na momentální situaci provádíme prohlídky on-line formou živého vysílání. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Aktuální nabídky nemovitostí sledujte na naších stránkách.
Počet podlaží
1
Dispozice
3+kk
Plocha
90 m2
Pozemek
90 m2
Užitná plocha
90 m2
Terasa
Ano
Zastavěná plocha
90 m2
Parkování
Ano
Obchod
3 km
Lékař
2 km
Kavárna
3 km
Restaurace
3 km
Bar
3 km
Škola/školka
6 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00