Vybavený 2+kk v první linii v Majestic Resort, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 5288
93 500 € ≈ 2 332 358 Kč
Plocha 84 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 2/12
Moře 100 m
Poplatek za služby 11 € za m2/rok
Stav Volné
Období Letní sezóna

Nabízíme prostorný, zařízený 2+kk o velikosti 84m2, situovaný ve druhém podlaží z dvanácti pater v komplexu Majestic Beach Resort na Slunečním pobřeží, Bulharsko. Dispozice- chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou, balkon s krásným výhledem. Vzdálenost od pláže je 100 metrů. Komplex v první linii. V komplexu jsou Vám i Vašim hostům k dispozici:

upravená zahrada, dva venkovní bazény, solárium, dětský bazén, vodní atrakce, 24/7 recepce a ostraha, výtahy, 4 unikátní restaurace, 4 bary, business centrum, 4 konferenční místnosti, lékařské centrum, fitness centrum, spa centrum, salon krásy, miniklub (školka), hřiště, hobby klub, fotbal, basketbal, volejbal, tenisový kurt, obchody, parkoviště, soukromá pláž. Poplatek na údržbu činí 11€/m2 ročně.

Velice dobrá nabídka, doporučujeme!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
2
Počet podlaží
12
Dispozice
2+kk
Plocha
84 m2
Užitná plocha
73 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
220 m
Lékař
1 km
Kavárna
120 m
Restaurace
90 m
Bar
120 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00