Výborný penthouse s výhledem na moře, 30m od moře, Durres, Albánie

Durres, Albánie – ID 4909
367 700 € ≈ 8 964 526 Kč
Plocha 200 m2
Dispozice 4+kk
Podlaží 7/7
Moře 30 m
Stav Volné
Nabízíme vám penthouse o rozloze 4+kk s úžasnými výhledy na moře v Durres, Albánie. O celkové ploše 200 m2. Je situován v posledním podlaží, v budově s výtahem. Dispozice je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, čtyři ložnice, tři koupelny s toaletou a velká terasa s výhledem na moře. Penthouse se prodává zařízený vším potřebným k pohodlnému pobytu. Budova, ve které je situován se nachází jen 30 metrů od písečné pláže. Zde najdete vše, co potřebujete pro pohodlnou dovolenou: obchody, školy, restaurace a kavárny, kosmetické salony, kliniky a další.
Poplatek na údržbu činí 8 až 12 € měsíčně.

Více nabídek nemovitostí najdete na naších webových stránkách Mojenemovitostumore.

Vážení klienti, s ohledem na momentální situaci provádíme prohlídky on-line formou živého vysílání. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu.

Pobřežní město Durrësi, které se nachází 34 km od hlavního města Tirany, je domovem největšího albánského přístavu – a je jedním z nejstarších měst v zemi. „Věčné město“ na Jadranu má 3000letou historii. Díky své dlouhé historii je město přirozeně plné starověkých archeologických nalezišť a nálezů, včetně slavného amfiteátru římského císaře Hadriána, jehož kapacita 15 000 míst z něj činí druhý největší amfiteátr na Balkáně. Staré město bylo obehnáno zdí, z níž třetina stále stojí. Sám Caesar se kdysi procházel po starověkých cestách, které přežily historii. Durrës je fantastickým cílem pro milovníky historie a umění: za Archeologickým muzeem mohou návštěvníci prozkoumat Etnografické muzeum, které bylo domovem slavného herce Alexandra Moissiho, a centrálně umístěnou uměleckou galerii. Durrës je také ideální pro ty, kteří si chtějí odpočinout u moře, protože jeho písečné pláže a četné restaurace s úžasným výhledem na Jadran tvoří perfektní dovolenou.

Pokud jste si z aktuální nabídky nevybrali, nevadí. Umíme pracovat s poptávkou a zkušeně pro vás najdeme váš vysněný apartmán!
Podlaží
7
Počet podlaží
7
Dispozice
4+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
200 m2
Užitná plocha
200 m2
Terasa
Ano
Obchod
4 km
Lékař
5 km
Kavárna
3 km
Restaurace
1 km
Bar
3 km
Škola/školka
590 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00