vynikající 1+kk, 200m od pláže, v elitním komplexu, velká terasa, Apolon/Ravda.

Ravda, Bulharsko – ID 5585
53 000 € ≈ 1 290 020 Kč
Plocha 39 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 6/6
Moře 250 m
Poplatek za služby 10 € za m2/rok
Stav Volné
Nabízíme kompletně vybavený a útulný apartmán v elitním komplexu Apolon 8 v Ravdě. Rozloha bytu je 1+kk, celková plocha je 39 m2 a nachází se v šestém a zároveň posledním podlaží, v komplexu je výtah. Cena je včetně kompletního nábytku a vybavení dle aktuálních fotografií. Dispozice je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem a s postelí, koupelna s toaletou a prostorná terasa s výhledem na bazén. Komplex Apolon 8, ve kterém je apartmán situován je vhodný jak k celoročnímu užívání, tak k pronájmu. Skvělé místo k odpočinku s dětmi, "Apollon 8" je součástí uzavřeného komplexu "Apollon", který se nachází mezi Ravdou a Nesebarem,, 250 metrů od moře, 3 km od známého mořského letoviska Slunečné pobřeží, 2 km od starého Nesebaru a 21 km od Burgasu. Komplex je obklopen malebnou zahradu se zelení a různými okrasnými rostlinami, dětské hřiště, bazén pro děti i dospělé, plochy pro rekreaci a procházky, podzemní parkoviště. Důraz je kladen na útulnou atmosféru, komfort a vysoce kvalitní konstrukci. Majitelům a jejích hostům jsou v komplexu k dispozici:
Restaurace
2 bazény
Relaxační zóny
Kavárna, obchod s potravinami
Dětské hřiště
Tenisové / volejbalové / mini fotbalové hřiště
Parkoviště
SPA
Fitnes
24h bezpečnost
Správa nemovitosti
Poblíže jsou tři supermarkety a spoustu restaurací.
Poplatek na údržbu činí 9,6€/m2 ročně
My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.
Ravda je synonymem pro klidnou dovolenou strávenou v soukromí, plného relaxace a vlhkého mořského vzduchu. Na útulných plážích roztroušených v pobřežní zóně si najde prostor pro lenošení úplně každý. Pro nejmejší je v Ravdě akvapark, který se vyrovná akvaparku v Primosku, což je oblíbené domacké městečko na poloostrově. Snad jediný rozdíl je cena, která je zde o poznání přijatelnější než v ostatních částech Bulharska. Výhodněji se zde dá nakoupit opravdu cokoliv, ať už jsou to suvenýry z dovolené, či ovoce na zdejším trhu. Výborná je i dostupnost pomocí příměstské dopravy do okolních letovisek jako je známé Sluneční pobřeží, Burgas, či historická Nesebar, která je s mestečkem Ravda v těsné blízkosti.
Podlaží
6
Počet podlaží
6
Dispozice
1+kk
Plocha
39 m2
Užitná plocha
34 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
1 km
Lékař
190 m
Kavárna
360 m
Restaurace
80 m
Bar
310 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00