Zařízené studio v krásném komplexu Marina Cape v první linii, Aheloy

Aheloy, Bulharsko – ID 6925
41 500 € ≈ 1 010 110 Kč
Plocha 41 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 2/6
Moře 100 m
Poplatek za služby 12 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční
Nabízíme vám hezký 1+kk, o celkové ploše 41 m2, situován ve druhém podlaží ze šesti pater v soukromém 5* komplexu Marina Cape v městě Aheloy, Bulharsko. Dispozice je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s toaletou a balkon s výhledem na jeden z bazénů komplexu. Cena je včetně kompletního nábytku a vybavení. Komplex Marina Cape se nachází na první linii přímořského letoviska Aheloy. (100m od pláže) Luxusní a pohodlný komplex má soukromou pláž a spojení působivého výhledu na moře, kvalitních služeb a zábavy dokáže splnit ty nejvyšší požadavky každého milovníka krásy a pohodlí. Areál je otevřen celoročně. Je zde velký areál, části areálu jsou propojeny klidnými cestičkami, květinovými parky a ovocnými stromy.
V komplexu najdete:
- kavárny a restaurace
- SPA centrum se saunou, tureckou lázní, iontovým detoxem, jacuzzi
- moderní a funkční tělocvična
- zdravotní péče
- dětské centrum, bowling, kulečník
- supermarket, nákupní centrum
- konferenční centrum s kapacitou 700 míst
- parkování
- přístav, kde si můžete pronajmout loď.
Poplatek na údržbu činí 12€/m2 ročně.
Koruna se k Euru posunula na nejsilnější úroveň za 11 let! Koupě nemovitosti za Eura nikdy nebyla a nebude výhodnější!
Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.
Přímořské letovisko Aheloy je známé svou klidnou atmosférou, zelenými parky, zahradami a vinicemi. Je to jen 5 minut jízdy od starobylého města Nesebar a špičkového letoviska na Balkáně - Slunečného pobřeží. Aheloy je spojen přímo s Burgasem (29 km) a na letiště pravidelnými autobusovými linkami, minibusy a minibusy.
Pomorie, které je vzdálené 9 km, patří mezi nejlepší místa pro lázeňskou turistiku díky svému léčivému bahnu vytěženému ze slaného jezera. Pomorie Bay je oblíbenou destinací pro milovníky jachtingu, plachtění a rybaření.
Podlaží
2
Počet podlaží
6
Dispozice
1+kk
Plocha
41 m2
Užitná plocha
36 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
1 km
Lékař
2 km
Kavárna
1 km
Restaurace
100 m
Bar
80 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00