Zařízené studio v žádané lokalitě, komplex Vip Park, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 6928
44 000 € ≈ 1 095 380 Kč
Plocha 31 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 5/5
Moře 500 m
Poplatek za služby 10 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vaší pozornosti útulné studio o ploše 31 m2, které se nachází v posledním pátém podlaží v komplexu Vip Park na Slunečním pobřeží, Bulharsko. Dispozice: vstupní chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s toaletou a terasa. Cena je včetně kompletního nábytku a vybavení. Obytný komplex VIP Park se nachází v klidné a tiché části Slunečného pobřeží, v areálu chráněné parkové oblasti, která poskytne dobrý odpočinek a relaxaci. Jedny z nejčistších a nejkrásnějších pláží na jižním pobřeží je vzdálená 500 metrů. Stavba je monolitické konstrukce s keramickými cihlami a přírodními materiály. Stěny - vnitřní omítka a tmel, vnější vícevrstvé tepelné a hydroizolační. Okna s 5-ti komorová. Budova má dva vchody, každý s vlastním výtahem. V komplexu jsou k dispozici vám i vašim hostům: bazén pro dospělé s dětskou částí, slunečníky a lehátka, dětské hřiště, houpačky a skluzavky, Wi-Fi, lobby bar, sauna, posilovna, parková úprava s pěšími cestami, uzavřený a střežený areál, fyzická ostraha a kamerový systém, hlídané parkoviště. Poplatek za údržbu činí 9,6 eur/m2 za rok. Nabídka vhodná k celoročnímu bydlení nebo na pronájem.

Koruna se k Euru posunula na nejsilnější úroveň za 11 let! Koupě nemovitosti za Eura nikdy nebyla a nebude výhodnější!

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
5
Počet podlaží
5
Dispozice
1+kk
Plocha
31 m2
Užitná plocha
27 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
80 m
Lékař
220 m
Kavárna
150 m
Restaurace
40 m
Bar
60 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00