Zařízený 1+kk v komplexu Levsha, top cena, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 5568
48 000 € ≈ 1 212 720 Kč
Plocha 43 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 5/6
Moře 600 m
Poplatek za služby 8 € za m2/rok
Stav Volné

Nabízíme zařízený apartmán o rozloze 1+kk, o velikosti 43.15 m2, situován v pátém podlaží ze šesti pater, v soukromém komplexu Levsha na Slunečním pobřeží, Bulharsko. Dispozice je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s toaletou, prostorný balkón. Byt se prodává vybavený včetně pračky. Byt i zařízení ve výborném stavu. Kvalitní nemovitost za dobrou cenu. Byt ideální na pronájem a celoroční užívání. Velice výhodná cena! Doporučujeme!

Komplex se nachází v srdci Slunečného pobřeží, 600 metrů od písečné pláže. Oblast je klidná a s dobrou infrastrukturou. V docházkové vzdálenosti obchody, supermarkety, restaurace, kavárny, bary, lékárny, lékařské centrum, aquapark, autobusová zastávka. Areál je otevřen celoročně.

Infrastruktura komplexu:

_Plavecký bazén

-Parkoviště

-Bezpečnostní.

Poplatek na údržbu činí pouhých 8€/m2 ročně.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
5
Počet podlaží
6
Dispozice
1+kk
Plocha
43 m2
Užitná plocha
38 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
360 m
Lékař
580 m
Kavárna
330 m
Restaurace
60 m
Bar
60 m
Škola/školka
790 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00