Zařízený 1+kk ve skvělém komplexu Green life, Sozopol

Sozopol, Bulharsko – ID 6461
66 000 € ≈ 1 612 050 Kč
Plocha 43 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 1/5
Moře 150 m
Poplatek za služby 700 € za rok
Stav Volné
Představujeme Vám prostorný 1+kk v luxusním komplexu Green Life Sozopol. Plocha bytu činí 43,74 a nachází se v přízemí z pěti pater. Dispozice: vstupní chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s toaletou a velká terasa. Orientace bytu je jižní. Na prodej kompletně zařízený dle aktuálních fotografií. Skvělá nemovitost na investici, dovolenou nebo celoroční bydlení. Na území komplexu se nachází budovy a vily ve středomořském stylu vize a architektury, terénní úpravy, parkové uličky a krásný krajinářský design, několik restaurací, lázeňské centrum, luxusní bazény a další doplňky a vybavení.
Poplatek na údržbu činí 700€ ročně.
Velice dobrá nabídka, doporučujeme!
Koruna se k Euru posunula na nejsilnější úroveň za 11 let! Koupě nemovitosti za Eura nikdy nebyla a nebude výhodnější!
Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.
Sozopol – malebné historické a rybářské městečko se nachází 35 km jižně od Burgasu. Leží na skalnatém poloostrově vulkanického původu. Dodnes jsou zde významné památky připomínající helénskou epochu. Kromě toho zde stále žije významná řecká komunita. Stará část města byla vyhlášena architektonickou a historickou rezervací, chráněnou UNESCO.
Křivolaké úzké uličky starého města vyzařují neopakovatelnou atmosféru a osobitost. Zástavbu tvoří množství původních domů z 18. a 19. století s podezdívkou a dřevěnými vysunutými patry těsně semknutými jeden k druhému. Dřevem obložené domy v těsných uličkách, fíkovníky v zahradách za kamennými zdmi, domácí vinice a malebná zákoutí, tiché hospůdky na útesu nad vlnami, rybáři vyplouvající za úsvitu na moře, umělci vystavující v galeriích na ulici svá díla, staré ženy vytvářející přímo před Vašima očima nádherné pletené či háčkované ubrusy. To vše v Sozopolu naleznete.
Romantiku může rychle vystřídat bujaré noční veselí v mnoha barech, restauracích či diskotékách. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí.
Za zmínku určitě stojí i krásné místní pláže. Jsou prostorné a pokryté jemným zlatým pískem. Velmi populární jsou zde místní potápěčské kurzy vedené profesionálními instruktory.
Podlaží
1
Počet podlaží
5
Dispozice
1+kk
Plocha
43 m2
Užitná plocha
38 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
570 m
Lékař
3 km
Kavárna
3 km
Restaurace
190 m
Bar
500 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00