Zařízený 2+kk, 2 terysy, parádní komplex 3 Mountains, Razlog

Bansko, Bulharsko – ID 5795
51 000 € ≈ 1 243 380 Kč
Plocha 75 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 2/4
Moře 20 000 m
Sjezdovka 7 000 m
Stav Volné
Nabízíme k prodeji apartmán 2+kk v komplexu 3 Mountains, v blízkosti známého lyžařského střediska Bansko. Komplex se nachází 7 km od sjezdovky v Bansku. Dispozice: chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou, dvě terasy, byt má jižní expozicí. Apartmán má celkovou plochu 75m2. Nachází se ve druhém ze čtyř pater. Vytápění je elektrické s elektrickými radiátory. Součástí komplexu je dvoupodlažní rekreační areál, jehož součástí je bazén s minerální vodou, relaxační zóna, klasická sauna, solná sauna, šoková sprcha, parní lázeň a dobrodružná sprcha
Různé masáže, SPA terapie a lymfodrenáž
Restaurace Hotelu "3 Mountains" je se svou kapacitou 120 míst a chutnými pokrmy vhodná pro pořádání firemních akcí i soukromých večírků. Lobby bar má otevřený krb a nabízí širokou škálu nápojů, občerstvení a zmrzliny. Hotel nabízí několikrát denně odvoz do sjezdovky a zpátky.
Hotel "3 Mountains" se nachází v blízkosti Banska – nejznámějšího lyžařského střediska v Bulharsku a vedle golfového hřiště, které nedávno postavil Ian Woosnam, stejně jako sjezdovky Kulinotto, nedaleko města Kulinotto. Razlog. Komplex se nachází:
2 km od golfového hřiště;
7 km od Banska a lyžařských vleků;
140 km od letiště v Sofii;
200 km od pobřeží Řecka.
Komplex je v celoročním provozu.
Poplatek za údržbu činí 10 €/ m2 ročně.
Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naši klienti nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují. Pro naše klienty zařizujeme pronájem a správa nemovitostí po celém Bulharském pobřeží.
A trochu více o Bansku:
Město se nachází 927 metrů nad mořem, v údolí, kde se setkávají tři hory - Pirin, Rodopy a Rila.
Na jedné straně - Rodopy, na druhé straně - Rila - s nejvyšším vrcholem na Balkánském poloostrově - Musala (2925 m), a na třetí - Pirin.
Město Bansko je hlavním správním a kulturně-ekonomickým centrem v regionu.
Nachází se 161 km. jižně od letiště v Sofii a 56 km. jihovýchodně od Blagoevgradu, se kterým je dobře spojen.
Bansko je oblíbenou destinací, protože je blízko Řecku - pouhých 140 km od Egejského moře. 6 km od Banska jsou horké minerální prameny.
Protože v Bansku je všechno!
Zimní turistika
Podle evropského průzkumu lyžařských středisek v Evropě patří Bansko mezi nejoblíbenější střediska. Střediska jsou řazena do šesti kategorií podle délky sjezdovek. Se sjezdovkami od 51 do 100 km délky je Bansko na prvním místě! Jedná se o nejlevnější středisko v této kategorii ze zkoumaných 400. Bansko nabízí 75 km profesionálně připravené a spolehlivě zajištěné sjezdovky, dobrou lyžařskou školu a lyžárnu, které jsou k dispozici lyžařům a snowboardistům.
27 km moderní vysokokapacitní vleky přepravují hosty rychle a pohodlně na sjezdovky, které jsou perfektně připraveny s bezvadně fungujícím zařízením.
Lyžařský areál má celkem 17 značených tratí o celkové délce 65 km, z toho 9 km jsou lyžařské silnice. Bansko nabízí jedinečnou příležitost na 16 km souvislý sestup. Posledních 7 km ze sjezdovky, která spojuje lyžařské středisko s městem Bansko, jsou vybaveny 40 děly pro umělé zasněžování a osvětlením pro noční lyžování.
Celkový počet vleků je 23 - sedm míst k sezení, z toho dva nové, 6 výtahů a deset dětských vleků. K dispozici je mobilní kolotoč, nové dětské výtahy a školky.

Co naše agentura nabízí:
- Jen a jen u nás 3D virtuální prohlídka
- Bezplatná videoprohlídka v reálném čase
- Konzultace zdarma
- Zaručená právní ochrana
- Možnost nákupu na dálku (vypracování plné moci zdarma)
- Kompletní servis po transakci (daňová registrace, změna elektřiny a vody)
Očekáváme vás!Podlaží
2
Počet podlaží
4
Dispozice
2+kk
Plocha
75 m2
Užitná plocha
66 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
3 km
Lékař
3 km
Kavárna
3 km
Restaurace
2 km
Bar
3 km
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00