Zařízený 2+kk, 600m od pláže, komplex Nautilus Club, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 8975
47 500 € ≈ 1 175 150 Kč
Plocha 44 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 4/6
Moře 600 m
Poplatek za služby 10 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme Vám zařízený 2+kk, o celkové ploše 44m2, který se nachází ve čtvrtém podlaží ze šesti pater v komplexu Nautilus Club na Slunečním pobřeží. Apartmán sestává ze: vstupní chodby, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice, koupelny s toaletou a balkonu.

Soukromý komplex "Nautilus Club" se nachází 600 metrů od pláže v letovisku Slunečné pobřeží. Oblast je klidná, s dobrou infrastrukturou. V blízkosti jsou obchody, autobusové nádraží, centrální promenáda. V komplexu jsou k dispozici vám i vašim hostům:

bazén na střeše, relaxační zóna

Parkoviště pro 16 aut

Zelený, udržovaný areál

Recepce

Poplatek na údržbu činí 10€/m2 ročně.

Skvělá nabídka vhodná k rekreaci i na pronájem!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
4
Počet podlaží
6
Dispozice
2+kk
Plocha
44 m2
Užitná plocha
38 m2
Balkon
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
150 m
Lékař
650 m
Kavárna
110 m
Restaurace
70 m
Bar
140 m
Škola/školka
410 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00